(2 парчиња/многу) Г-дин Hunkle Нов Дизајн Традиционални Африкански Печати Памук Dashiki Небото Сино Краток Мажите Африкански кратки Панталони

(2 парчиња/многу) Г-дин Hunkle Нов Дизајн Традиционални Африкански Печати Памук Dashiki Небото Сино Краток Мажите Африкански

Достапно за нарачка
DEN 767.52
Достапност:


Големина на : слободен големина,должина 77cm,половината 32-52cm,Нога отворање 24cm Се сите прирачник за мерење, грешки помеѓу 1-3 см
Превозот :
Ние ќе брод на производите во 1-4 дена.
1. Цел ќе биде испорачуван Кина Пост Воздух Mail. Која може да се 15-60 работни дена.
Бидете сигурни дека вашата адреса за е потврдено и да чекаат за тоа трпеливо.
2. Ако ви треба побрзо international express, Ако сте подготвени да ги додадете на превозот надомест,
Ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во прв пат и се обидуваме се потрудиме да ги задоволи вас.
Следново е предвидено за вашиот референца.
Гаранција и Гаранција :
Жал ни е што го објектот е дефектен, и ние активно ќе се справи со ваквите инциденти.
1. Ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 3 дена од денот на испорака.
2. ве молиме да се пука на слика на објектот е неисправен, и потоа да ги испратите на сликата за да ни преку е-маил, така што би можеле да ги достават до нашиот Технички Директор, откако таа се провери и да се договорат, ние ќе ја додадете на вестите на вашата следна цел за слободни.
3. ако ние не би можеле да Идентификација. Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба, со цел да се квалификува за враќање на парите или замена на стоката. Купувачот е одговорен за сите превозот на трошоците направени. Но, со цел да се надомест за загуба на клиенти, преку нашата проценка, ние ќе им даде на вашиот некои повеќе попусти на следниот редослед.
Пакување :
Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас .Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот. Во исто време, можете да фотографирате и испратете ја на нас, ние ќе го реши проблемот за вас во прв пат.
Feed Back :
Драги Мои Пријатели :
Ве молиме љубезно ме остави позитивни повратни информации секој пат кога сте го купиле.
Ако сте незадоволни од страна на некои грешки, ве молиме контактирајте директно пред мене
поставување на негативен фидбек. Негативна повратна информација не е добар начин да се решат проблемите.
Се надевам дека секој проблем ќе биде лесно да се реши по пат на преговори меѓу едни со други.
Се надевам дека сите наши клиенти ќе бидат задоволни со моите производи и услуги.

За производот

Големина:
One Size
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Шорцеви
Број На Модел На:
dashiki шорцеви
Должина:
Knee Length
Декорација:
Spliced
Половината Тип:
Средината
Панталона Стил:
Редовни
Стил:
Европски и Американски Стил
Материјал:
Памук
Одговара Тип:
Директно
Шаблон Тип:
Печати
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Бренд Име:
Г-Дин Hunkle
Dashiki:
dashiki панталони за мажи
африкански печати шорцеви:
dashiki за мажи

Избор на клиент