Гроздобер турски WomenFlower Коло Зелена смола Накит Сетови Ретро Златна Боја Кука Долго Earring&Ѓердан&Прстен Индија Булчински Bijoux
Новак - 17 %

Гроздобер турски WomenFlower Коло Зелена смола Накит Сетови Ретро Златна Боја Кука Долго Earring&Ѓердан&Прстен Индија Булчински

Достапно за нарачка
DEN 383.52
DEN 318.00
Достапност:


Информации : Mainstone : Кристал Материјал : Антички Злато Позлатен Allo Еколошки Стандард : Олово, Никел, Кадмиум слободни Носи Повод : Подарок / Свадбена / Партија / Матурска/ Годишнината/ Ангажирање Подарок за : Девојка / Жена / Мајка
Компанијата изјавил : Кога вашата нарачка износ е Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, Кога вашата нарачка износ е >$5,ние сме бесплатен превозот од Кина Пост Регистрирани Воздух Mail или EUB
Ве молиме да ги прочитате пред цел, ако ви е потребна посебна помош, ве молиме контактирајте со нас,ви благодариме.

За производот

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Повод:
Ангажирање
Стил:
Етнички
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Број На Модел На:
FA1196
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Ѓердан/Обетки/Прстен
Бренд Име:
sunspice ms.
Обликотшема:
Цвет
Стил:
Ретро Турски
Earring:
Капка earring
Материјал:
Легура

Избор на клиент