K000055250 Плоча за Toshiba Satellite P200 P205 LA-3442P ISRAA L0E

K000055250 Плоча за Toshiba Satellite P200 P205 LA-3442P ISRAA L0E

Достапно за нарачка
DEN 2349.12
Достапност:


Опис
Систем одбор (плоча) - За TOSHIBA Satellite P200 P205 K000055250 LA-3442 P ISRAA L0 E 46145551 L0 E 100% ТЕСТИРАНИ ДОБРА
Овој производ е реновирана, Оригиналниот систем одбор, и е 100% функционална. Ние нудиме 30-дневниот Гаранција за овој производ. Ве молиме кликнете на линкот подолу за лесно, без проблеми се врати процес.Матични плочи се дел број специфични; ве молиме бидете сигурни дека за да одговара на дел број на матичната плоча ќе се заменува со онаа на вашите се за купување.
Погледнете одбор идентификатор K000055250 во мемориска локација прикажани на етикетата.Ве молиме внимателно да се однесуваат на слики, избегнување на погрешно купување.Оваа плоча е без графичката картичка на одборот , е за надворешни графичката картичка само.
Пакетот Вклучува : 1x 1 00% Оригиналниот Систем Одбор Целосно Тестирани / Поминале Дијагноза
Состојба : Обновена - 100% Работи 30-Ден Гаранција / Опционални Продолжена Гаранција (следете го линкот подолу)
Компатибилни Модели (не за сите модели наведени) :
ЗА TOSHIBA Satellite P200 P2505 Лаптоп КОМПЈУТЕР
Превозот Превозот вклучува осигурување Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод. Предмети се испраќаат само по плаќањето е потврдено од страна на Зачувам.
Ние поддршка на пратката од страна на "HK пост""China post""ЕМС" "локација за подигнување на" "ПРОЗОРЦИ" ,
Ако ви треба помош во изборот на брз и сигурен испорака компанија, ве молиме контактирајте со нас директни и ние ќе се потрудиме да ви помогне.

За производот

Бренд Име:
KEFU
Тип Socket:
чашката p
Примена:
Лаптоп
Чипсет:
Intel G965
Пристаништа:
VGA,IEEE1394,Ethernet
Објектот Состојба:
Користи
Меморија Тип:
DDR2
Со ПРОЦЕСОРОТ:
No
Број На Модел На:
p200
Чипсет Производител:
Intel
Форма Фактор:
Мини-ITX
Максимална Ram Капацитет:
4 GB
Почетен Датум:
2008 година
Пакет:
Yes
Хард Диск Интерфејс:
SATA
FSB / ХТ:
1066M
Тип на ПРОЦЕСОР:
Intel
Меморија канал:
Двојно
Состојба:
Одлични
Форма Фактор:
лаптоп плоча
Место на Потекло:
Jiangsu, Кина (Копно)

Избор на клиент