Fixmee Топла Продажба 25M Должина /1CM Ширина Најлон Кабел Врзуваат Само-грчевито држејќи се за Рака Држи Врски Компјутер на КОМПЈУТЕР, ТВ Жица за Управување со магија ле?
Новак - 15 %

Fixmee Топла Продажба 25M Должина /1CM Ширина Најлон Кабел Врзуваат Само-грчевито држејќи се за Рака Држи Врски Компјутер на

Достапно за нарачка
DEN 480.00
DEN 408.00
Достапност:


Карактеристики : 100% квалитет и Сосема нов. Удобен, обновливи кука и јамка дизајн, лесно да додадете, промените и да ги преуредите кабли Најлон изградбата нема да се деградира или да се меша со пренос на податоци Намалување на точната големина за дополнителна професионална, заврши со нетрпение да проекти Помага да се идентификуваат кабли, води инсталација на организиран и ја намалува штетата Идеален за дома, канцеларија, домашно кино и мрежни апликации
Спецификација : Материјал : Најлон Боја : Црна,црвена зелена сина, жолта бела Должина : 25m Ширина : 1cm
Пакет се Вклучени : 1x Кабел Вратоврска се Тркалаат

За производот

боја:
Црвена, Сина, Зелена, Жолта
Тип:
releasable

Избор на клиент