Компатибилен Проектор светилка CASIO YL-3Б/10344230/ XJ-S33/XJ-S38/
Новак - 5 %

Компатибилен Проектор светилка CASIO YL-3Б/10344230/ XJ-S33/XJ-S38/

Достапно за нарачка
DEN 5280.00
DEN 5016.00
Достапност:


Замена светилка модул за следниве проектор/TV :
CASIO XJ-S33 , XJ-S38 , XJ-S43 , XJ-S43 W , XJ-S48
Дел Број : YL-3Б / 10344230,YL-4 B / 10344231 Wattage : 210 W Светилка Живот : 2000 Часа
Оваа светилка е продаден со Модул и домување ВКЛУЧЕНИ

За производот

Бренд Име:
Pureglare
Број На Модел На:
YL-3Б/10344230

Избор на клиент