Кристал Ѓердан Жените Кристал Цвет Pendant Ѓердан Лента Ѓердан Лигавче Јака Ѓердан
Новак - 30 %

Кристал Ѓердан Жените Кристал Цвет Pendant Ѓердан Лента Ѓердан Лигавче Јака Ѓердан

Достапно за нарачка
DEN 145.44
DEN 102.00
Достапност:


Никел и Олово Слободни
Материјал : Алуминиум & Смола
Тежина : 29 Грама

За производот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
како Слика
Стил:
Тренди
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Пол:
Жените
Бренд Име:
Seblasy
Материјал:
Смола
Синџир Тип:
Линк Синџир
Должина:
As Picture
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Цвет
Број На Модел На:
TC91890
Повод:
Партија, Свадба, Роденден, Годишнина, Подарок, Секојдневно Носење
Стил:
Класична Романтична Трендовски
Функција:
Висок квалитет
Експрес Слободен Испорака:
Цел >120usd DHL FEDEX ПРОЗОРЦИ ЕМС ARAMEX Бесплатен Превозот ...

Избор на клиент