Гроздобер Лето Бохемски Антички Бос Multilayer Tassel Монета Глуждот Хривнија Поставен Anklet Нога Накит Моден Додаток
Новак - 10 %

Гроздобер Лето Бохемски Антички Бос Multilayer Tassel Монета Глуждот Хривнија Поставен Anklet Нога Накит Моден Додаток

Достапно за нарачка
DEN 114.24
DEN 103.00
Достапност:


Драги Пријатели, Добредојдовте на LEYU НАКИТ ! Ние сме Фабрика Директна Продажба,Стоката е со Добар Квалитет. И сите Големина и Боја се во Парк. Немојте да се Грижите За Ништо. Вашето Задоволство Е Наша Најголема Желба, Ако Не Сте Задоволни Со Нашите Производи, Ве Молиме Кажете Ни И Ние Искрено Се Слуша Вашите Ставови, Сакате Да Имате Среќен Шопинг,Ви Благодариме!
Гроздобер Лето Бохемски Антички Бос Multilayer Tassel Монета Глуждот Хривнија Поставен Anklet Нога Накит Моден Додаток
Функција :
100% сосема нов и висок квалитет.
Количина : 1 PC
Пол : Девојка. Жените
Материјал : Алуминиумски
тежина : 28g
големина : 25+5cm
Забелешка : Точка боја се прикажани во фотографии може да се покажува мала разлика на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.
Накит за нега :
1.Чувајте Ги Чисти,Суви,
2.Избегнувајте Хемикалии,Течни,Потење,Триење
3.Одделно Складирање
...
Шопинг Процес :
1.Најдете заинтересирани објект
2.Додадете во количката
3.Продолжи шопинг
4.Проверете ги сите објекти во вашата шопинг кошничка
5.Поднесете вашата цел и да се направи исплата.
Испорака Метод :
Кина Пост Ailr Mail : 20-60 дена.
e Packet : 10-25days
DHL : 3-7days
FEDEX : 3-8days
EMS : 5-10days
Повеќе Превозот Метод Pls Контактирајте со нас.
ако цел
НЕМА следење на информации, можете да го провери тоа .
ако цел >7 ние ќе превозот со "Кина Пост Регистрирани Воздух Mail", имаат следење на информации.
Пакет :
Добро спакувани во opp вреќа.После тоа се спакуваат во жолта буква торба или кутија.
Ако имате прашања во врска со пакетот pls контактирајте со нас.
Повратни информации :
1 Ако се satified со стоката.Pls остави позитивни повратни информации.Incluing опис,Услуга и превозот.
2 Ако не сте задоволни со стоката.Pls контактирајте со нас штом имате такво чувство.
3 Ние не прифаќаме никакви лоши повратни информации кои без никаков контакт.
Се надеваме дека може да се најде точка сте како и повеќето.Среќен шопинг време!
Ле Ју накит ангажирани во производството на модата накит додатоци , вклучувајќи ги и ѓердани, телото синџири, коса додатоци, брошеви, обетки, нараквици, нараквици и клучните алки и прстени.
Имаме над 2000 дизајни, што сакаш ни да има!

За производот

Тип На Објект:
Anklets
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Стил:
Чешка
Материјал:
Метал
Должина:
25+5cm
Метали Тип:
Цинк Легура На Злато Позлатен
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
106SL121
Обликот:
Катна,Монети
боја:
Сребро.
Пол:
Жените И Девојките
Накит Тип:
Anklets
Стил:
Гроздобер бохемија
is_customized:
Yes
Материјал:
Никој

Избор на клиент