Огледалото на Ѕидот Лепенки 3d Акрилик Европа Налепница Дома Декор Постер Кујна Летање Пеперутка Коњ Голем Ѕиден Часовник
Новак - 19 %

Огледалото на Ѕидот Лепенки 3d Акрилик Европа Налепница Дома Декор Постер Кујна Летање Пеперутка Коњ Голем Ѕиден Часовник

Достапно за нарачка
DEN 671.52
DEN 544.00
Достапност:

Изработени од еко-пријателски полистирен материјал со посебен ефект на огледало. Кварц движење, се движи глатко, без бучава. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.
Огледалото на Ѕидот Лепенки 3d Акрилик Европа Налепница Дома Декор Постер Кујна Летање Пеперутка Коњ Голем Ѕиден Часовник
Пердув : ѕидниот часовник со прекрасна срцето дизајн изгледа навистина убаво. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Не-токсични, не исчезнува, се безбедни за употреба. Погоден за дневна соба, спална соба или канцеларија декорација. Ние само брод да се потврди цел адреси. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Пакет листа : 1 x Ѕиден Часовник 1x Кука 1x Installation Инструкции
Стилот На :
Стил c :
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. Отстранлив, не штети на вашиот ѕид. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно . Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Кристално површински форми совршен одраз на светлината. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
Спецификации : Главен Материјал : ГЛАСАЧКО место пластични Главната Боја : Сребрена / Злато(изборен) Движење : Кварц Батерија : 1 * АА Батерија(не се вклучени ОДНЕСУВА НА ЅИДОВИ (БИЛО СУВО, МАЗНА, ПРАШИНА СЛОБОДНА ПОВРШИНА )
Answer : ___________________________ Note :
Сликата е за повикување само
Секој Ѕиден часовник содржи многу мали кругови, кој на задната страна со стап лента вие сте слободни да се стави во вашиот омилен место.

За производот

Тип:
Ѕидни Часовници
Стил:
Модерна
Обликот:
Геометриски
Тежина:
125g
Motivity Тип:
Кварц
Дисплеј Тип:
Игла
Шема:
Апстракт
Број На Модел На:
ХГ-HD-C-0014
Форма:
Единствен Лик
Должина:
700mm
Дијаметар:
15cm
Комбинација:
Мулти-парче сет
Тело Материјал:
Пластични
Применливи Сместување:
дневна соба
Ширина:
35cm
Материјал:
Акрилик
Функција:
Огледало Removeble
Ѕиден Часовник Тип:
огледало ѕиден часовник
Големина:
Adjustable(Size in kind prevail)
Место на Потекло:
Жеџијанг Yiwu(Копното Кинески)
Пакет:
Pubble филм и картон
боја:
СРЕБРО ЗЛАТО
Материјал:
PS Пластика
wether baateris вклучуваат :
без АА batteris
Часовникот DIY Големина:
35x70cm
Дијаметар:
15cm
Тежина:
125g
Feathe:
голем ѕиден часовник

Избор на клиент