1pc 550 Серија Електрични Бранеа Мотор За 1/10 РК Хоби Модел на Автомобил/Брод/Авион HSP Hi Speed Wltoys Tamiya Камион Кабриолет Автомобил
Новак - 14 %

1pc 550 Серија Електрични Бранеа Мотор За 1/10 РК Хоби Модел на Автомобил/Брод/Авион HSP Hi Speed Wltoys Tamiya Камион Кабриолет

Достапно за нарачка
DEN 396.00
DEN 341.00
Достапност:

И ние ветување за решавање на проблемите за вас наскоро.
8-40days да европските земји,како велика БРИТАНИЈА/Шпанија/Франција/Австрија/Германија/Италија/Ирска итн.
Имаме доверба дека ќе се согласите со нас,по проверка на квалитетот,дека високиот квалитет на материјалот се користи и висок стандард на изработка ќе биде во можност да ви понуди фантастично искуство во хоби во светот. Ако би сакале да се промени на адресата, ве молиме контактирајте со нас ВЕДНАШ по уплатата.
Се врати и наплата на услуги не е на располагање за крајот на известување на враќање,па ве молиме да ја вратите информации во рамките на ограничено време.
Ако неисправни предизвикани од Човечки оштетувања, оштетувања од вода, заспивам штета и во correctable користење, сите поправка цена го носат на купувачот.
Ние се стремиме во обезбеди на нашите почитувани клиенти со големи чувства пред/за време на/по купувањето.
13-56days во Канада
17-60 дена да Бразил
Други изразат пост како EMS,DHL и ПРОЗОРЦИ е на располагање премногу.
Купувачот мора да ги сноси сите предмети се врати превозот такси, данок, царина, итн. : FCN10053
Име на производ : европската социјална повелба и МОТОРНИ
Бренд нови : Да
Пакет Количина : 1pc
Тежина : 228g
Опис : 550 серија електрични бранеа мотор
Општо земено,ние брод во светот со Кина Пост Регистрирани Воздух Mail , e Packet на сад и Специјална Линија на руски,кои се со следење на број и ќе може да се провери на испорака на информации за официјалната веб-страница.
Без побарувања за сите штети на надворешното поле предизвикано од превозот couriers. Тие ќе трае пократко време на испорака околу 3-10 дена по различни изразат сте го одбрале,но тие ќе доведе до повисоки превозот чини околу $20 или поголема, ве молиме контактирајте со нас ако сакате ни да се ревидира превозот метод за било итни потреби.
2>Целиот врв на превозот, како Божиќ, време на испорака ќе бидат одложени во некои области. И ние ќе брод, како на вашиот превозот информации.
Она што е уште поважно,ние ќе го ценат многу, ако можете да ни се обратите за комуникација, наместо да ни даде негативни повратни информации директно дали имало било незадоволство/прашања кога ќе го примите пакетот.
Покрај тоа, ние ќе ТРЕБА ВАШАТА ПОМОШ за да се остави ПОЗИТИВЕН ФИДБЕК, ако сте задоволни со нашите производи и услуги,што е многу важно за нас.
Забелешки :
1>ве Молиме, напишете вашето име, презиме,контакт број и детален адреса кога се потврди цел.Ние ќе испрати купони за некои големи купувачи како подарок кога се пресметува наредби и евиденција достигне определен стандард.
Треба да имате било какви прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.
1pc 550 Серија Електрични Бранеа Мотор За 1/10 РК Хоби Модел на Автомобил/Брод/Авион HSP Hi Speed Wltoys Tamiya Камион Кабриолет Автомобил
Скала : 1 : 10
Бренд : RCAWD
Предмет Бр.
Сите врати непотребни предмети, ние ќе ги провери и да ги испита неисправни.
Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 5 работни дена од денот на добивањето на плаќање(со исклучок на викенди и државни празници)
Време на испорака околу 7-60 работни дена да повеќето земји
8-15days во САД од страна на e Packet
8-28days да руската од страна на Посебна Линија
7-35days.
Тоа не е само поттик за нас,но, исто така, ни помага да се направи подобро управување на клиентите за купување рекорд.
Сите се врати ставки мора да се врати во рок од 3 дневна смета од денот на кои ќе потпиша за пакетот и ве молиме, напишете порака до нас за испорака на информации,како и превозот метод и следење на број по пратка.

За производот

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
РК Делови и Accs:
Моторс
Четири тркала Атрибути:
Школка/Шасија/Крило/Глава
За Возило Тип:
Автомобили
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Моторни
Материјал:
Метал
Алатка Материјали:
Собрани класа
Број На Модел На:
N10053
Бренд Име:
RCAWD
Надградба На Делови/Додатоци:
Европската социјална повелба и МОТОРНИ
Име на производ:
Европската социјална повелба и МОТОРНИ
Квантитет На Пакет:
1pc
Нето тежина:
228g
Состојба:
Бренд Нови
За Возило Тип:
За 1/10 РК Хоби Модел на Автомобил
Земја на Производство:
Кина
Година:
2016 година
Type1:
надгради Хоп-up делови
Име:
550 серија електрични бранеа мотор
Точка Бр.:
N10053

Избор на клиент