8.5*6*3cm Мини Браун Kraft Хартија Снек Кутија рачно изработени Сапун Бизнис Картичка Подарок Свадба Партија Бутик Козметички Пакет Пакување Кутија
Новак - 5 %

8.5*6*3cm Мини Браун Kraft Хартија Снек Кутија рачно изработени Сапун Бизнис Картичка Подарок Свадба Партија Бутик Козметички

Достапно за нарачка
DEN 864.00
DEN 821.00
Достапност:

Употреба : Партија свадба подарок кутија, рачно изработени DIY сапун кутија, колачиња пекарски торта чоколадна кутија, кутија за накит, уметности & занаети кутија, складирање кутија Материјал : Висок квалитет на kraft paper Size : 8.5*6*3cm answer : ___________________________ Note : Ние испрати кутии од станот. Што треба да се свитка нив самите!
Цел 200 парчиња, Забрзана Испорака.
Drear Пријател,
Добредојдовте на нашата продавница!! Се надевам дека ќе имаат среќен шопинг тука.,Ние ќе ви испратиме голем бесплатен дар само слика од Екранот слика ќе го споделите !!
Додадете нашата продавница :
таму ќе биде e-mail за да ве информираме за сите нови пристигнување или попуст.
Било каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.ние ќе ви помогнат да се реши тоа,ви благодариме!!

За производот

Повод:
Број на Компјутери:
30pcs
is_customized:
Yes
Шема:
Никој
Материјал:
Картон
Бренд Име:
ЈАС'MFINE
Број На Модел На:
Бизнис Картичка Подарок Партија свадба Cupcake Бонбони Козметички Кутии Пакет
јачина:
8.5*6*3cm
Примена:
Партија свадба подарок кутија, рачно изработени DIY сапун кутија, колачиња пекарски торта изб
Материјал:
Висок Квалитет на хартија kraft

Избор на клиент