Улица плоштад на продажба на залихи на големо Прозрачна дрво-како и жиро музика флеш трговија на големо Beyblade Играчки

Улица плоштад на продажба на залихи на големо Прозрачна дрво-како и жиро музика флеш трговија на големо Beyblade Играчки

Достапно за нарачка
DEN 383.52
Достапност:


[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[производи]-[30050]
[xlmodel]-[производи]-[30050]
[xlmodel]-[производи]-[30050]
[xlmodel]-[производи]-[30050]
[xlmodel]-[производи]-[30050]
[xlmodel]-[производи]-[8888] Топла Продажба
[xlmodel]-[custom]-[29799]
[xlmodel]-[custom]-[29799] Топло Prompt
Answer : ___________________________ Note : Драги Пријатели, добредојдовте на нашата Продавница, ве Молиме да ја прочитате оваа порака пред да го купат. Ви благодариме!
1 . Ако сте руската клиент, ве молиме кажете ни го вашето целосно име и презиме откако ќе плаќање,тогаш може да се испрати стоката побрзо.
2 . Пред купување, ве молиме да не го игнорира бојата, големината и бројот. Се надеваме дека нашите клиентот може да се добие она што го сакам.
3 . Ако имате било какви други барања, ве молиме да ни оставите порака, ние ќе се обидеме потрудиме да ви послужи. ^-^
[xlmodel]-[custom]-[29798] Како Да се Купат
Ruturn&Refune
[xlmodel]-[custom]-[29416]
[xlmodel]-[custom]-[29416] ми Даде пет
Дајте ми пет ѕвезди, ако ви се допаѓа нашата предмети

За производот

Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ABS
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Еден
Број На Модел На:
JD015
Дијаметар:
7cm
Возраст Опсег:
2-4 Години
Карактеристики:
Блескави,Се Огласува
Текстурата на материјалот:
Пластични
Функција:
Флеш, Музика / Звук
Спецификации:
7*9cm
Дали електрични:
Yes
Напојување Режим:
Батеријата
мулти функција:
Yes
Пакување метод:
Подарок кутија
Применливи Возраст:
Деца (3 до 6 години)
категорија:
Врвот
Дали Постои Цртан Филм Сликата:
No

Избор на клиент