НОВИТЕ Природни Jade Турмалин Камења Инфрацрвена Греење, Мат

НОВИТЕ Природни Jade Турмалин Камења Инфрацрвена Греење, Мат

Достапно за нарачка
DEN 2016.00
Достапност:

Зраците не е само корисна за мускулите на површина, но сите клетки вклучувајќи ги и крвните садови, лимфни жлезди и нерви во длабоките делови на нашето тело.
Ја подобрува циркулацијата на крвта
Ја намалува напнатоста и стресот
Помага да се отстранат токсините
Ја подобрува имунолошкиот систем
Ја подобрува еластичноста.Вие коментар е многу важно во нашите бизнис успех. Попуст, можете да добиете 2% попуст во секое време,освен промоции
2. Без жиг слики : Можете да добиете слики од сите предмети во продавница и без нашите логоа и жиг
3. Предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена откако ќе се потврди на вашата исплата.
Тоа ја подобрува циркулацијата на крвта, и опуштање на мускулите. Ако не примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, и тогаш јас ќе им помогне да ги пратите на тоа. Дејствува како купување агент : ние може да ви помогне да купи друга стока во Кина. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време.
Карактеристики :
Jade Душек употреба на оваа Далеку Инфрацрвена Греење Душек е да се обезбеди мускулна релаксација терапија со доставување на топлина и многу повеќе.
Вип Услуги :
П., така што ќе се подобри ефикасноста на работата, ја олеснуваат работата. ние се успее во зависност од вашето задоволство.
Тежина : 2 Kg
Големина : 45см*45см
Материјал : Jade,турмалин,Силициум влакна греење на елемент
Напон : 220 V
Температура : 10-70 целзиусови степени, ±5°е прилагодлив
Пакување Вклучуваат :
1 Жад Камења Мат
1. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.НОВИТЕ Природни Jade Турмалин Камења Инфрацрвена Греење Мат Опис :
Она што е жад камен греење мат ?
Тоа е напредни и ефикасни производ ,моќ на природен jade има способност да емитираат далеку инфрацрвени бранови на 8 -14 micron бранова должина. Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод. Ако сте задоволни со вашиот купување и нашата вкупна услуга,pls се земе една минута за да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба на Оценка(НСД) на 5, ви Благодарам!!!
. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење.5 до 6 инчи). Dropshipping : Ние може да го поддржи dropshipping без информации за пакетите
4. Како да се стане Нашите ВИП клиенти?
A : 10 нарачки во нашата продавница секој месец или износот на трансакциите може да се стигне до 1000$ месечно премногу
Ако сте VIP корисниците во нашата продавница,можете да уживате услугата подолу :
1. Ако имате било какви прашања за производите што сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас во времето и ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите и да бидете задоволни.
Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.
Ви благодариме за нарачување и се надевам ви се допаѓа вашата нарачка овде. Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно.
Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза.Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот.Ние прифаќаме alipay тука.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Применливи луѓе : за канцеларија, развој и дизајн, компјутерска работа, лекари, студенти, инженери и техничари, директори и менаџери, семејство, хотели, итн.

За производот

Стандарден Напон:
220v
Број На Модел На:
680120
Големина:
Medium
Тип На Објект:
Масажа & Релаксација
Примена:
перница massager
Материјал:
Жад,турмалин,Силициум влакна греење на елемент
Состојба:
Нови
боја:
како слика се прикажани
Производ големина:
45cmx45cm
Напон:
220V
Материјал:
Жад,турмалин,Силициум влакна греење на елемент
Масажа област:
перница massager
Име на производ:
Жад Камења Мат
SKU:
680120

Избор на клиент