(3 Стилови) Луксузни Паричникот СТП Кожа Случај За Huawei Чест 5C/Huawei GT3/Чест 7 Lite Магнетни Filp Покрие Држачот на Стенд
Новак - 15 %

(3 Стилови) Луксузни Паричникот СТП Кожа Случај За Huawei Чест 5C/Huawei GT3/Чест 7 Lite Магнетни Filp Покрие Држачот на Стенд

Достапно за нарачка
DEN 155.04
DEN 132.00
Достапност:

Продажба на Точка>>> Meterial Висок квалитет СТП Кожа, го направите вашиот случај изгледа Fashion & прекрасни Моден Стил Службен & Луксузни Флип Книга Дизајн дајте му на вашиот телефон целосна заштита Совршен пристап дизајн за звучник, копчиња, камера и пристаништа, итн. Заштита од гребење, прашина и влијанија. Најдобар квалитет, Најниска цена Предностите >>> Најдобро По-продажба на услуги, имаат било каков проблем во врска со производот ве молиме контактирајте со нас , ние ќе ви даде решение
Брзо се Подготви предмети во рок од 72 часа, Ако сакате повеќе , контактирајте со нас , ние ќе ви даде најдобра цена руски Пријатели се Обрне Внимание ве Молам
-Ве молиме пополнете примачот име и презиме во ред
-Инаку ние не сме одговорни за nondelivery предизвикана од недостаток на целосни информации
Attenion :
Бидејќи постојат 3 вида на случаи во оваа врска,па ве молиме да се избере вистинскиот стил ви се допаѓа !

За производот

Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Huawei
Бренд Име:
VBNM
Големина:
None
Тип:
Флип Случај
дизајн:
Металик,Сјајни
Карактеристики:
паричникот стојат случај
Компатибилен 1:
Случај за Huawei Чест 5C/Huawei GT3/Чест 7 Lite
Компатибилен 2:
За Huawei Чест 5C/Huawei GT3/Чест 7 Lite
Компатибилен 3:
За Huawei Чест 5C/Huawei GT3/Чест 7 Lite 5.02 инчен
Компатибилен 4:
Флип Стојат Паричникот Случај Coque за Huawei GT3/Чест 7 Lite
Компатибилен 5:
Покрие Случај За Huawei Чест 5C/Huawei GT3/Чест 7 Lite
Функција:
Нечистотија-отпорни/заштита
Тип:
За Huawei Чест 5C/Huawei GT3/Чест 7 Lite случај маска
Материјал:
СТП Кожа
Функција:
Паричникот/Застане/Флип
Место:
Жен Шен

Избор на клиент