10pcs/Многу 3.7 V 1000mAh Батерија li Полимер Li-ion Батерија За Игра на Играчот глувчето MP3 GPS PSP Lampe говорникот играчки DVD 523450

10pcs/Многу 3.7 V 1000mAh Батерија li Полимер Li-ion Батерија За Игра на Играчот глувчето MP3 GPS PSP Lampe говорникот играчки

Достапно за нарачка
DEN 1775.52
Достапност:


Модел : ЕЛ - 523450
Димензија : Дебелина(± 0.2)x Width(± 0.5)x Length(± 1)(mm)
5.2×34×50
Номиналниот Напон : 3.7 V
Капацитет : 1000m Ah
Околу Тежина : 13g
Циклус на животот : 800 циклуси,Стабилни перформанси со 100% во куќата тестирање
Изградена во PCB за полнење ,испуштање и температурна заштита
Одговара за Далечински контролер,IPTV Set top кутија далечински контролер,LED осветлување,Подводни осветлување систем,Bluetooth уред,MP3/MP4 плеер,безбедност светилка,GPS,Мобилен телефон,Е-книга,Моќ банка,Преносни DVD, Воки токи,Лаптоп,Таблет PC,PDA,Игра плеер,Пос машина, електроника уред, Медицински Помагала ,Флеш осветлување градина осветлување,
Играчки ,Дизајнирање на проекти и др
Мало пакетот вклучува : 10 x батерија
Ве молиме, ве молиме контактирајте со нас за промет на големо Цена и Добредојдовте прилагодено конфигурација или обликот
ние ќе брод преку пост зависи од дестинацијата земји и транзит време
Нарачки ќе биде предаден во рок од 1 дена по исплата е расчисти.
ние не сме одговорни за undelivered адреса. За руската клиент,ве молиме љубезно го напишете целото име и презиме
превозот време зависи од ефикасноста на вашиот локален поштата aind на царинската управа. Ако не примите објект во рок од 30 дена (4 недели),ве молиме контактирајте ме.
Следново е превозот време референца за некои земји.
САД/Канада/Австралија околу 15 работни дена
Западна Европа (со исклучок на Франција, Шпанија и Италија) околу 15 работни дена
Франција, Шпанија околу 15 работни дена
Италија околу 21 дена
Јужна Америка со околу 28 дена
Врати се прифатливи во рок од 14 дена по купувачот примените објектот.
Врати објектот треба да биде во оригинална состојба.
Ако не сте целосно задоволни со вашата нарачка, можете да се вратите до нас со превозот надомест платен.
Ако објектот неисправни по приемот, pls контакт со докажување на фотографии ние ќе ви испратиме нова или ви вратат парите во ваша корист.

За производот

Големина:
Prismatic
Тип:
Li-полимер
Номиналниот Капацитет:
1000mAh
Бренд Име:
Easylander
Поставете Тип:
Само Батерии
Батеријата Број:
10pcs/многу
Број На Модел На:
523450

Избор на клиент