Бесплатен превозот !12V 6000k LED светилки drl Дење работи светлина случај за ФОЛКСВАГЕН Поло 2014 2015 магла светилка рамка Магла светлина Автомобил стил
Новак - 5 %

Бесплатен превозот !12V 6000k LED светилки drl Дење работи светлина случај за ФОЛКСВАГЕН Поло 2014 2015 магла светилка рамка

Достапно за нарачка
DEN 4560.00
DEN 4332.00
Достапност:


Детали За Производот :
Правец на ветер : Светилка Автомобилската светилки drl Додатоци
Цена за 1 Одредите 2 Парчиња со Единица за Контрола
На Дознака :
Ако имате било каков проблем во врска со метод на плаќање, ве молиме контактирајте го нашиот сервис за да ви помогне да ги реши вашите проблеми.
Ние ја цениме вашата поддршка
Напомена :
Пред Превозот : Откако ќе ги земе цел, ве молиме оставете порака за да нашите услуги за вашите цел за објектот информации, како и превозот начин
tem Функција, Посебни Барања, итн.
По Превозот : ве Молиме контактирајте го нашиот сервис ако не можете да ги пратите пратката по 7 дена, а ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне.
Примање на Стоката : ве Молиме проверете парцела јасно пред да се регистрирате на пратката, затоа што превозот компанија може да оштетување на стоката за време на превозот начин. Можете да одбиете стоки, доколку стоката во проблемот и да побара од нив да даде комисијата. Кога ќе не't знае како да го искористи тоа, ве молиме контактирајте го нашиот сервис за помош.
Ние ќе го цениме вашата поддршка за да ни даде 5 ѕвезда Повратни информации
Благодарение толку многу за вашата цел!

За производот

Специјални Функции:
работи светла
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Име На Модел:
ФОЛКСВАГЕН ПОЛО
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Поло-Година:
2015,2014
Објектот Дијаметар:
40inch
Фолксваген Модел:
Поло
Тип На Објект:
Правец На Ветер
Бренд Име:
АВТО НАЧИН
Објектот Тежина:
0.8kg
Леќа:
Не Се Вклучени
Автомобил Производител:
Фолксваген
Извор На Светлина:
LED
Напон:
12V
Лер Зрак Тип:
LED
Автомобил модел:
ФОЛКСВАГЕН ПОЛО
Година:
2014 година 2015 година
Тип На Објект:
Дење Работи Светла

Избор на клиент