Црна Предна Нога Штипки подложка за нозе За Kawasaki NINJA ZX6R ZX636 Нинџа 650R EX650 250R EX250 ZZR1400 ZX14 ZX-14 ZZR1200 ER6N ER6F
Новак - 7 %

Црна Предна Нога Штипки подложка за нозе За Kawasaki NINJA ZX6R ZX636 Нинџа 650R EX650 250R EX250 ZZR1400 ZX14 ZX-14 ZZR1200

Достапно за нарачка
DEN 271.20
DEN 252.00
Достапност:


Црна Предна Нога Штипки подложка за нозе За Kawasaki NINJA ZX6 R ZX636 Нинџа 650 R EX650 250 R EX250 ZZR1400 ZX14 ZX-14 ZZR1200 ER6 N ER6 F
Ве молиме Осигурајте се дека Вашиот Мотор е во нашите компатибилност.
Пред Footrests Нога Штипки
КАРАКТЕРИСТИКИ :
Conditon : Резервни Делови 100% Нови
Лесно Да Се Инсталира
Позиција : Предната
Материјал : Алуминиум
Боја : Црна
FITMENT :
За Kawasaki Ninja ZX10 R 2004-2013
За Kawasaki Ninja 650 R (EX650) 2006-2013
За Kawasaki ER-6 N / ER-6 F / ER6 2009-2010
За Kawasaki KLE650 Versys 2008-2013
За Kawasaki Z750 / Z750 S 2004-2011
За Kawasaki Z1000 2003-2013
За Kawasaki ZX-6 R НИНЏА 1998-2013
За Kawasaki ZX636 НИНЏА 2003-2006
За Kawasaki Z1000 SX 2011-2013
За Kawasaki GTR1400 2008-2013
За Kawasaki ZZR1400 ZX14 ZX-14 2006-2013
За Kawasaki ZZR1200 2000-2003
За Kawasaki ZX-10 R НИНЏА 2004-2013
За Kawasaki ZX12 R НИНЏА 2000-2006
За Kawasaki ZX-9 R НИНЏА 1998-2003
За Kawasaki KLE650 VERSYS 2007-2009
За Kawasaki ER6 N НИНЏА 650 R 2006-2013
За Kawasaki EX650 ER6 F НИНЏА 2006-2013
За Kawasaki NINJA 250 R EX250 2008-2013
ПАКЕТ СЕ ВКЛУЧЕНИ :
еден пар footpegs
Answer : ___________________________ NOTE : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
За Превозот
Ние може да ја прогласи за помала вредност (на околу 5-30 USD) на вашиот Сопствен, па како да се спаси можно данок на вашата страна.
Обично, Објектот ќе биде предаден во рок од 2 работни ден на по плаќање дозвола.
Ние снабдување со бесплатен превозот услуги, со користење на Кина Пост Воздух Mail (CPAM). Секоја парцела е испратено со препорачана Postsince тоа е побезбеден.
Земја
Кина Пошта Испорака Време
Забелешка
Северна Америка
(САД, Канада..)
10-35 дена
Ние може да го користат Хонгконг Пост Воздух Mail, или Сингапур Пост Воздух Пошта кога тоа би можело да биде побрзо за испорака, во име на купувачи.
Јужна Америка
(Бразил, Аргентина, Перу..)
20-45 дена
Европски Земји
(Шведска, Унгарија, Турција..)
10-35 дена
Азија Земји
(Тајланд, Казахстан..)
10-30 дена
Австралија, Нов Зеланд..
15-25 дена
Руската Федерација
30-90 дена (Тоа е навистина бавен поради тешки оптоварување..)
Методи за плаќање
Ние прифаќаме Alipay тука. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку безбедна .
Гаранција
Тоа доаѓа со една година гаранција . Ве молиме контактирајте со нас за поправка или враќање, ако било defectives .
Се враќа
Во случај на објектот е дефектен, ве молиме да не информирате во рок од 30 дена од приемот, ќе организираме reship или наплата.
Купувачите треба да се плати за враќање на трошоци и ние ќе ви ги плати трошоците за време фактурирани
Повратни информации
Ако ние не сме задоволни со производот или услугата ,ве молиме контактирајте со нас и не ни даваат негативни или netural повратни информации,Ние мора да ви даде задоволително решение.
Ние секогаш одговарајте на пораки во рок од 2 работни дена (off-должност во викенд). Ако не се добие одговор од нас, тогаш ве молиме проверете го вашиот ѓубре или спам поштенско сандаче.
Ви благодариме за вашето внимание ! За било каква помош ,ве молиме контактирајте не на ваша погодност : )

За производот

Тип На Објект:
Нога Почива
Бренд Име:
TCMT
Објектот Тежина:
0kg
Објектот Ширина:
0cm
Материјал Тип:
Алуминиум
Објектот Должина:
0cm
Објектот Висина:
0cm
Име На Модел:
XF-1076-Б, XF-1076-Б-US
Објектот:
Мотоцикл Алуминиум Милениче штипки За Kawasaki
Големина:
As real product
Материјал:
Алуминиум
Позиција:
ПРЕД
КОЛИЧИНА:
Еден Пар
Најголемиот Дел Цел:
прифатете
SKU:
XF-1076-Б, XF-1076-Б-US

Избор на клиент