CNSPEED притисок на Маслото Сензор Замена за било Дигитален Wideband масло притиснете мерач 12V 1/8 NPT YC100655

CNSPEED притисок на Маслото Сензор Замена за било Дигитален Wideband масло притиснете мерач 12V 1/8 NPT YC100655

Достапно за нарачка
DEN 144.00
Достапност:


Притисок на маслото Сензор Замена за било Дигитален Wideband масло притиснете мерач 1/8 NPT

За производот

За Возило Брендови/Модел:
Универзал за 12Volts Автомобил
Бренд Име:
CNSPEED
Сензор:
Притисок На Маслото Сензор
Големина:
1/8 NPT
Напон:
12V
Fitment:
Дигитални Wideband масло притиснете мерач

Избор на клиент