5pcs Фах: Внатрешна Големина 20mm Хривнија 65x60 mm 7 Бои Бакар хривнија Камео база settings Накит додатоци наоди
Новак - 5 %

5pcs Фах: Внатрешна Големина 20mm Хривнија 65x60 mm 7 Бои Бакар хривнија Камео база settings Накит додатоци наоди

Достапно за нарачка
DEN 431.52
DEN 410.00
Достапност:


Highstar Модни Додатоци Co.,Ltd.
Трговски Договор :
* Право цена на правото производ! Ве молиме не го споредуваат со jewelries на високо улица!
* Бидејќи на агол и светлина,вистински објект може да биде малку поинаков од сликата, ако умот, ве молиме да не купувам тоа, ви благодариме за разбирањето!
20 PCS/МНОГУ внатрешниот : 30*40mm Легура/Метал Антички Бронза Чипка Подлога Фах Pendant ,Празно Pendant Основи Камео Cabochon (без стакло) САД$ 13.28 /многу
20 парчиња / многу
30*40mm 50pcs Мешани бои, Смола животни привезоци , Смола Камео cabochon за накит декорација!! САД$ 18.86 /многу
50 парчиња / многу
30*40mm 50pcs Мешани бои, Смола Срцето привезоци , Смола Камео cabochon за накит декорација!! САД$ 20.28 /многу
50 парчиња / многу
48*51 MM Внатрешниот : 30*40 MM Легура/Метал Антички Сребрен Чипка Празно pendant cabochon,легура на база камео settings(без смола цвет) САД$ 32.19 /многу
50 парчиња / многу
Топла Продажба 30pcs внатрешниот : 30*40mm Легура/Метал Антички Бронза Празно Подлога Фах Brooch База Камео Поставување DIY Накит Наоѓање US$ 12.42 /многу
30 парчиња / многу
Внатрешниот : 30*40mm Легура/Метал Антички Сребрен Чипка Празно Фах Pendant ,Ѓердан База Камео Поставување DIY Накит Наоѓање US$ 12.68 /многу
15 парчиња / многу
Топла 25pcs 40*50mm Внатрешниот : 30*40mm Легура Антички Бронза/Сребрена Празно Фах Pendant Ѓердан База Камео Поставување Бесплатен Превозот САД$ 12.42 /многу
25 парчиња / многу
47*56mm Внатрешниот : 30*40mm Легура/Метал Антички Сребрен Цвет Празно Фах Накит База Камео Cabochon Рамки Pendant Settings DIY US$ 16.86 /многу
20 парчиња / многу
Лесно Шопинг :

Shippment
- Бесплатен превозот преку Кина Пост Воздух
-Ако вашите квантитет е соодветен, љубезно ве советуваме изберете DHL, EMS, или UPS-от, ние ќе се потрудиме да го изберат најсоодветен начин за вас.
Плаќање
-Зачувам, водечки трети лица онлајн плаќање платформа од Alibaba Група. поддршка богата плаќање начини. Знаете повеќе преку ( )
Pls. контактирате за ако имате било какви прашања во врска со Плаќање.
Повратни информации и Спор
Мора да се најде нешто се направи сте задоволни, ве молиме љубезно ме контактирате пред да замине негативни/неутрален повратни информации или отворање на спорот. Ние ќе се реши проблемот за вас пријателски и брзо . Контактирајте со нас ќе биде најдобар начин да се реши проблемот . Ние го цениме вашиот шопинг искуство, ние сме секогаш обидувајќи се да го направи подобро.
Ако не сте задоволни со нашата трансакција, ние топло ве покануваме остави позитивни повратни информации.
Ви благодариме за вашиот вид на разбирање и соработка.
Услуга 100% Гаранција
Ако не сте задоволни, јас не сум среќен! Вашиот sastisfication е нашата среќа! Само е-мејл мене, ако не сте задоволни со било кој од моите производи Ние ќе го со најдобро да се реши проблем за сите вас.
100% Наплата 100% Кредитни 100% Замена 100% Размена.
Постои временско ограничување, Не се Шегувам.
Драг пријател,
Убав ден!
Вашето мислење е многу важна за нас.
Ние не слушаат внимателно, и ќе одговорат на вашите повратни информации што е можно поскоро.
Ве молиме љубезно ни овозможи некое време за да ги видиш вашата порака.Ние ќе ви одговори во рок од 12 часа !
Ви Благодариме! & Најдобри Желби
Highstar Модни Додатоци Co.,Ltd.

За производот

Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
ШЕЕСЕТ TOWFISH
Материјал:
Метал
Големина:
Inner Size 20mm
Накит Наоди Тип:
Clasps & Куките
Објектот Должина:
6.5cm
Метали Тип:
Бакар
Објектот Ширина:
6cm
Производ Карактеристики:
фах хривнија
Број На Модел На:
B38060
Место на Потекло:
гуангжу, Кина (Копно)
Материјал:
Бакар
Фах големина:
20mm

Избор на клиент