Автомобил Задното Седиште Потпирачи За Глава Закачалка Носителот Куки Змија S Форма Авто Материјали Клип За Возило Торба Чанта Крпа Grocer Мултифункционален
Новак - 30 %

Автомобил Задното Седиште Потпирачи За Глава Закачалка Носителот Куки Змија S Форма Авто Материјали Клип За Возило Торба Чанта

Достапно за нарачка
DEN 410.40
DEN 288.00
Достапност:


(опис на производот) : Овој производ користи напредни смола материјал, едноставен и елегантен дизајн, а не просторот. Широк спектар на значења, најголемиот виси 1.5 кг ставки исто така може да се откажам ранци, чанти, итн., силна достапност, удобен и практичен. (Карактеристики) : 1, за предните потпирачи за глава отстранлив потпирачи за глава род дијаметар е 8 ~ 14mm модели, кој е инсталиран во предните потпирачи за глава прачка со супер смола материјал, свиткување на производот може да се прилагоди до максимум може да издржи тежина. 2, може да се откажам од 1,5 кг или помалку пластична кеса или некои мали нешта се населиле надолу во автомобил места. 3, Германија Cid, таписерии изработка, избор на материјали стрес, практични и разновидна, е дефинитивно вашиот интимните луксузен автомобил опрема. Упатство за употреба : 1, според нивната големина автомобил потпирачи за глава пол растојание По избор на производ, што треба да се преземат по автомобил потпирачи за глава. 2, фиксна позиција, позиција на производот. 3, а потоа додадете го исклучите потпирачи за глава можат да се вметнат 4, комплетна, што може да се прилагоди на позицијата на потпирачи за глава.

За производот

Боја Име:
Црна, Сива, Беж
Бренд Име:
Loen
Тип:
Седиштето Назад Торба
Материјал Тип:
ABS
Големина:
55*185mm
боја:
Беж,Црна,Сива
Тип На Објект:
Автомобил Задното Седиште Потпирачи За Глава Закачалка
Type1:
Автомобил Куките
Type2:
автомобил клип
Број На Модел На:
TY319015

Избор на клиент