Роуз црвено розова 3D флорални со металик жакард ткаенини за облека tissu telas tecidos stoffen крпа текстилни БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ SP4393
Новак - 45 %

Роуз црвено розова 3D флорални со металик жакард ткаенини за облека tissu telas tecidos stoffen крпа текстилни БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ

Достапно за нарачка
DEN 2323.20
DEN 1278.00
Достапност:

дворот дворот дворот дворот дворот двор
Тип : 3 D Флорални жакард ткаенина за шиење Боја : црвена Роза/А по слик покажа Материјал : 85%Polyester15%Метален Ширина : 140cm±5%(55.1") Тежина : 260g/дворот Гласат единица : Двор Употреба : Пролет лето фустан,грб Забелешка : големината на ширина и должина ќе биде ±5% димензија варијација.Крај на боја може да се разликуваат од вашиот компјутерски екран.

За производот

Техника:
Ткаени
Ширина:
140cm
Стил:
Жакард
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Шема:
Извезена
Велур Ткаенина Тип:
No
Материјал:
Полиестер / Метален
Тип:
brocade ткаенина
Функција:
Еко-Пријателски
Nonwoven Техника:
No
Плетени Тип:
No
is_customized:
Yes

Избор на клиент