Б.К.-5000VA 660V/220VAC трансформатор Б.К вид на контрола трансформатор 660VAC текст 220VAC излез

Б.К.-5000VA 660V/220VAC трансформатор Б.К вид на контрола трансформатор 660VAC текст 220VAC излез

Достапно за нарачка
DEN 10656.00
Достапност:


Влезен напон : 660 VAC
Излезен напон : 220 VAC
Може да се прилагоди на различни напон

За производот

is_customized:
Yes
Фаза:
Еден
Употреба:
Осветлување
Калем Број:
Autotransformer
Серпентина Структура:
Toroidal
Број На Модел На:
Б.К.-5000VA
Влезен Напон:
660VAC
Излезен Напон:
220VAC

Избор на клиент