Автомобил-Стил Места Половината на Вредноста Копчето Прекинувач Поклопец Трим sequins Налепници За Maserati Ghibli Quattroporte Levante Accessorie
Новак - 15 %

Автомобил-Стил Места Половината на Вредноста Копчето Прекинувач Поклопец Трим sequins Налепници За Maserati Ghibli Quattroporte

Достапно за нарачка
DEN 2539.20
DEN 2159.00
Достапност:

Автомобил-Стил Места Половината на Вредноста Копчето Прекинувач Поклопец Трим sequins Налепници За Maserati Ghibli Quattroporte Levante Додатоци
100% нов производ
Пакет се Вклучени : 2 парчиња
Материјал : ABS(Пластика)
Боја : Сребрена
Забелешка : ве Молиме бидете сигурни дека оваа точка одговара за вашиот автомобил пред ставање ред, благодарам.
Селотејп е на грбот. Ве молиме имајте предвид дека можете да го користите фен за коса да се загрее лепило
лента пред да инсталирате да се направи објектот се држи цврсто. (Не треба да биде премногу жешка).

За производот

Тип На Објект:
Налепници
Пакување:
Не Се Пакувани
категорија:
3D
дизајн:
Масло Тип Совети
Бренд Име:
Probright
Име На Модел:
002
Налепница Сместување:
Внатрешна
Модел:
Други
Објектот Висина:
0inch
Објектот Дијаметар:
0inch
Тип:
Други 3D Налепница
Вид На Налепница:
Креативни Налепници За
Материјал Тип:
ABS
Објектот Должина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch

Избор на клиент