Бренд Нови Отклучување HSDPA 7.2 Mbps HUAWEI E1692 3G USB Модем 3G USB Податочен Картичка
Новак - 10 %

Бренд Нови Отклучување HSDPA 7.2 Mbps HUAWEI E1692 3G USB Модем 3G USB Податочен Картичка

Достапно за нарачка
DEN 864.00
DEN 778.00
Достапност:


Почитувани купувачи ,бидејќи на различни оператори во целиот свет ,па така постојат многу различни логоа на huawei модеми,ние ќе ја испрати на модеми по случаен избор во парк!
Спецификација :
* HSDPA UMTS (900 2100 MHz)
* GSM GPRS, EDGE (850 , 900 , 1800 , 1900 MHz)
* Поддршка на податоци статистика
* Брзина на Download до 7.2 Mbps , Испратите брзина до 384 Kbps.
* USB 2.0 480 Mbps интерфејс(Компатибилен речиси сите тип на компјутер). Plug & Play .
* Целосна поддршка за Сите МОБИЛНИ оператори .
* Оперативен СИСТЕМ Компатибилен листата : Windows 2000, Windows XP, Windows Vista & Mac OS
.
Бидејќи на различни оператори во целиот свет, па така постојат многу различни логоа на H uawei модеми /рутери, ние ќе ја испрати на модеми /рутери по случаен избор во парк!

За производот

Пакет:
Yes
Стил:
Надворешни
Бренд Име:
Huawei
Број На Модел На:
E1692
Интерфејс Тип:
USB
wirless Модем Тип:
WCDMA
Производи Статус:
Акции
Тип:
Безжичната
Преносот Го Оценувате:
7.2 M
боја:
црна/бела
ХС:
85176230
Гаранција:
1 година
испорака:
Со авион
Слот за мемориска:
До 4GB
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
сертификација:
CE0682
is_customized:
Yes

Избор на клиент