10 Компјутери Ноќ Риболов Прачка Совет Црвени LED Светло Близнак Ѕвона Прстен Риби на Мамка Аларм Риболов Додатоци
Новак - 22 %

10 Компјутери Ноќ Риболов Прачка Совет Црвени LED Светло Близнак Ѕвона Прстен Риби на Мамка Аларм Риболов Додатоци

Достапно за нарачка
DEN 171.36
DEN 133.00
Достапност:


Риболов Додатоци 10 Компјутери Ноќ Риболов Прачка Совет Црвени LED Светло Близнак Ѕвона Прстен Риби на Мамка Алармот
Опис : Лесно да клип на вашите риболов прачка Со твин ѕвона залак алармот, мали ѕвона ќе ѕвони кога рибите се крева на мамката отпорни на Вода, па може да се користи на ветер : Одлична за професионални и повремени рибарите се Обезбеди риболов линија е во можност да се види во темната ноќ Биде идеален индикатор за ноќта риболов Боја : Како на сликата прикажани LED светла Боја : Црвена Должина : Околу 80mm Бел Дијаметар : За 16mm Моќност : 2 копчето батерии (вклучени) Количеството : 10 компјутери Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува : Риболов Ѕвона Аларм x 10

За производот

Бренд Име:
Toply
Тип:
Риба Бел/Alarm
LED светла боја:
Должина:
Бел дијаметар:
моќност:
Количина:

Избор на клиент