Тито Титаниум алуминиумски Слушалки MTB Велосипед Делови Велосипедизам 1-1/8 директно главата цевка конвертирате 1.5 коси вилушка 1-1/8 и 1-1/2 слушалки
Новак - 10 %

Тито Титаниум алуминиумски Слушалки MTB Велосипед Делови Велосипедизам 1-1/8 директно главата цевка конвертирате 1.5 коси вилушка

Достапно за нарачка
DEN 4315.20
DEN 3884.00
Достапност:

Тито Gr5 Титаниум алуминиумски Слушалки MTB Велосипед Делови Велосипедизам 1-1/8 директно главата цевка конвертирате 1.5 коси вилушка 1-1/8 и 1-1/2 слушалки Бренд : Тито, Големина : 1-1/81-1/2 коси Материјал : Gr5 Титаниум алуминиумски боја : боја на Титаниум Тежина : about151g

За производот

Висина:
36mm
Бренд Име:
ТИТО ТИТАНИУМ
Материјал:
Титаниум Алуминиумски
Број На Модел На:
Велосипедот Слушалки
Создаден Diamete:
40mm
Надворешен дијаметар:
56mm
Тежина:
151g
Големина:
1-1/8 and 1-1/2
Име:
Титаниум Велосипед Слушалки
боја:
Титаниум
Големина:
1-1/8-1.5
Тежина:
151g
Производство место:
Кина Baoji
Примена:
велосипед
Пренос:
Имајќи
Пакет:
картон случај
Видот на Превозот:
Парцели во пост
транспорт време:
15-50days

Избор на клиент