AC220V Електрични Агол Мелница Арматура Роторот Резервни Делови за Makita 4510

AC220V Електрични Агол Мелница Арматура Роторот Резервни Делови за Makita 4510

Достапно за нарачка
DEN 715.68
Достапност:

Име на производ Агол Мелница Роторот се Вклопуваат Модел за Makita 4510 Оценет Напон AC220 V Вкупната Големина(Прибл.) 11 x 3.5 cm/ 4.3" x 1.4"(L*Макс.D) Материјал Челик, Бакар Боја На Тон Бакар, Сребро На Ѕвонење

За производот

DIY Материјали:
Електрични
Вежба Тип:
како опис

Избор на клиент