Големо на Нова Ретро Антички Сребрен Позлатен Жирафа Прстен на Животните Заврши Зглоб Прстени Подарок Идеја за Најдобрите Пријатели

Големо на Нова Ретро Антички Сребрен Позлатен Жирафа Прстен на Животните Заврши Зглоб Прстени Подарок Идеја за Најдобрите Пријатели

Достапно за нарачка
DEN 815.52
Достапност:

Производ Карактеристики
1.Нов и висок квалитет.
2.Најдобриот подарок за вашите пријатели и себе си
3.Многу individualize, нека ви плима до одеднаш
4.Диви, личност, многу популарна
5.Прекрасна прстен со толку многу забавно !
6.Тука исто така можете да мало,пад на превозот .Ако не можете да најдете каде можам да внесете мало,капка превозот,можете да контактирате со нас веднаш,ние ќе ви одговори во рок од 12 часа.
Прикажи Слика За Производот
Купувачот Известување
Бесплатен Превозот
Над 200 $ може да биде бесплатен превозот од DHL, или ЕМС
За Нас
Ние си имаме свој фабрика,и foucs на производство на околу 15 години.Ние се произведуваат сите видови на модни накит,тие се добро примени од страна на потрошувачите,а производите се продаваат во целиот свет.

За производот

Прстен Големина:
Променливи во големина
Метална боја:
Црна Позлатен Пиштол, Антички Бронза Позлатен, Антички Бакар Позлатен, Антички Сребрен Позлатен
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Површината Ширина:
9mm,10мм
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Стил:
Тренди
Пол:
Унисекс
Поставување Тип:
Тензија Планината
Материјал:
Метал
Повод:
Партија
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
Прстени
кориснички:
Yes
Место на Потекло:
CN;GUA
Животните:
Жирафа
боја:
18K злато,сребро.
Тежина:
3g
Големина:
resizable
Главниот Камен:
Сребро,Злато
Функција:
единствени моден
Рачно изработени:
Yes
Пакет:
opp

Избор на клиент