MEEKCAT 2017 нова мода девојки стил плоштадот 925 печат сребро позлатен нараквици жените & мажите трговија на големо
Новак - 49 %

MEEKCAT 2017 нова мода девојки стил плоштадот 925 печат сребро позлатен нараквици жените & мажите трговија на големо

Достапно за нарачка
DEN 281.76
DEN 144.00
Достапност:

Бренд : MEEKCAT
Meterial : бакар
Главниот Камен : никој Печат : 925
Позлата : 925 Sterling Silver Позлатен (3 Пати Фино Полирање Носат удобно)
Пакување : opp вреќа / меур / сомот торбичка / плик Синџир Должина : 8 inchs(21cm)
Контрола на квалитет : Олово,Никел,Кадмиум Слободни
Прилики : свадбена / ангажирање / годишнината / партија
Gitt За : мама / девојка / сопруга / ќерка / пријател
Answer : ___________________________ Note : MEEKCAT сите накит е фабрика за директна продажба,сите накит можете да трговија на големо или прилагодено.

За производот

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Затворач Тип:
Hummer
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
MEEKCAT
Должина:
20cm
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Поставување Тип:
Никој
Метали Тип:
сребро позлатен
Број На Модел На:
925 фунта сребрени нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Бакар
Материјал:
925 Sterling Silver Шалче
Печат:
925
Контрола На Квалитет:
Никел, Олово и Кадмиум Слободни
Прилики:
Свадба / Ангажирање / Годишнината / Партија
прстен тежина:
20g
Is_customized:
Yes
накит пакување:
opp вреќа / меур / сомот торбичка / плик
Подарок за:
мајка / девојка / сопруга / ќерка / пријател

Избор на клиент