Жените Моден Бренд Секојдневен Едноставен Квадратни и Круг Дами Кварц Хривнија Часовници Famale Мода се Облекуваат Часовници Relogio Feminino
Новак - 10 %

Жените Моден Бренд Секојдневен Едноставен Квадратни и Круг Дами Кварц Хривнија Часовници Famale Мода се Облекуваат Часовници

Достапно за нарачка
DEN 336.00
DEN 302.00
Достапност:


За производот

Случај Обликот:
Круг
Бендот Должина:
17cm
Бренд Име:
XIRHUA
Стил:
Fashion & Неврзан
Случај Материјал:
Легура
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Движење:
Кварц
Случај Дебелина:
4mm
Затворач Тип:
Никој
Функција:
Никој
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Број На Модел На:
370
Dial Дијаметар:
38mm
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Бендот Ширина:
22mm
Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Пол:
Жените

Избор на клиент