Кожа Случај За Samsung Галакси S8 Случај Флип Паричникот Покритие За Samsung Галакси S8 Плус Случај За Samsung S8 S8 Плус Случај Покрие Capa

Кожа Случај За Samsung Галакси S8 Случај Флип Паричникот Покритие За Samsung Галакси S8 Плус Случај За Samsung S8 S8 Плус Случај

Достапно за нарачка
DEN 239.52
Достапност:


Луксузна СТП Кожа Случај За Samsung Галакси S8 Случај Флип Стојат Паричникот Случај За Samsung Галакси S8 Плус Случај За Coque Samsung S8 S8 Плус Случај Покрие Capa
Продажба Поени : Материјал Мода Висок Квалитет на Моделот СТП Кожа Совршено покажете го вашиот статус Тип Флип Школка Поклопец Стои книга Стил Со Држачот на Функцијата Целосна Заштитна Шок-Доказ+Отпорно на Гребење+Anti-Пропадна+ Нечистотија-отпорни Услуга Многу видови на моделот стилови За Вашиот Choice Mix бои и Drop Shipping поддржани случај е одговара за Samsung Галакси S8 5.8 Инчен Samsung Галакси S8 Плус 6.2 Инчен Повеќе Совети : Фотографии без жиг ќе бидат обезбедени ако сте онлајн продавачот руски Пријател се Обрне Внимание ве Молам!!! Ве молиме пополнете во примачот е полна вистинско име поради новата политика на руската обичаи,во спротивно, најверојатно нема да добиете пакет конечно,ви благодариме! Знаете повеќе за производот за вашиот телефон ,ве молиме внесете во нашата продавница . Howanni Продавница Линк :
Детали За Производот

За производот

Материјал:
за Samsung S8, за Samsung S8 Плус
Компатибилен Бренд:
Samsung
Големина:
5.8-6.2 Inch
Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси S8,Галакси S8 Плус
Тип:
Паричникот Случај
Карактеристики:
Шарени Уметнички Шема
Бренд Име:
Howanni
дизајн:
Ткаеше,Симпатична
Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Бои:
Како што е прикажано
Тип:
Шарени Уметнички Шема Fashional Симпатична
Материјал:
СТП Кожа+ TPU Silocone
Компатибилен Модел:
За Samsung Галакси S8 Samsung Галакси S8 Плус За Samsung S8 S8 Плус
Мало Пакет:
OPP вреќа
Трговија На Големо/Капка Превозот:
Yes
Функција:
Застане на функцијата + Паричникот стил + картичка
feature1:
Шарени Уметнички Шема СТП Кожа Маска
feature2:
Магнетни Блиску Флип Стојат Fucntion Со Паричник Со Држачот
Број На Модел На:
За Samsung Галакси S8 и Samsung Galaxy S8 Плус 5.8-Инчен 6.2

Избор на клиент