DMWD Рачен електричен храна миксер тесто beater јајца blender предизвика Whisk крем торта печење agitator 7 Брзини Автоматско готвење

DMWD Рачен електричен храна миксер тесто beater јајца blender предизвика Whisk крем торта печење agitator 7 Брзини Автоматско

Достапно за нарачка
DEN 326.88
Достапност:

П : добив парцела скршени,Што можам да направам сега? А : ве Молиме контактирајте со нас прво,Ние би можеле да ви даде резолуција одеднаш.
4 : да Украина, Белорусија клиенти
Ако изберете да брод од страна на Кина Пост( а особено Украина, Белорусија ), ве молиме почекајте трпеливо, тоа е малку бавен, барем ќе трае околу 30 дена .Нашата цел е задоволството на клиентите~! 7.
5 : за клиенти од Јужна Америка
ако имате даночен број ( како што Аргентина, Перу, Колумбија ,итн) , тоа ќе го намали многу проблеми со царината.ПОС Малезија Превозот и Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус И без следење на информации.

За производот

Функција:
Beater Ejector Копчето
Димензии (L x W x H (Инчи):
-
Број на Брзина Settings:
7
Напон (V):
220v
Структура:
Рачни
Бренд Име:
JIQI
Додатоци:
Тестото Кука,Рамни Beater
домување:
Пластични
сертификација:
CE
Моќност (W):
100W
Број На Модел На:
hrj254ls

Избор на клиент