Топла продажба Црна Глеѓ cufflinks Lepton Бренд Висок Квалитет на Бизнис Глеѓ ткаенината линкови за mens кошула свадба cufflinks gemelos
Новак - 6 %

Топла продажба Црна Глеѓ cufflinks Lepton Бренд Висок Квалитет на Бизнис Глеѓ ткаенината линкови за mens кошула свадба cufflinks

Достапно за нарачка
DEN 383.52
DEN 360.00
Достапност:


За производот

Тип На Објект:
Вратоврска Клипови & Cufflinks
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Коска
Манжетната Линкови или Вратоврска Клипови Тип:
манжетната линкови
Стил:
Тренди
Манжетната Линкови Тип:
манжетната линкови
Вратоврска Клипови Тип:
Вратоврска Клипови
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Пол:
Мажи
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
LEPC0091
Обликотшема:
Плоштад
Бренд Име:
LEPTON
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Цинк Легура
боја:
sliver
Позлата:
Имитација platinum
Повод:
Годишнината Ангажман Подарок Партија Свадба
Состојба:
најновите
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Квалитет:
Висок квалитет
Накит Стил:
Мажите Накит Кошула Ткаенината додатоци
Предмет Тип:
Емајлот cufflinks

Избор на клиент