23cm Фудбал обука конуси windproof патот знак шупливи надвор пречка брзина exerciser бариера Фудбалски тренинг опрема
Новак - 35 %

23cm Фудбал обука конуси windproof патот знак шупливи надвор пречка брзина exerciser бариера Фудбалски тренинг опрема

Достапно за нарачка
DEN 2345.76
DEN 1525.00
Достапност:


За производот

Број На Модел На:
GJ1114
Бренд Име:
МАЈ ЦЦА
Материјал:
ПВЦ
Применливи Луѓе:
Мажи
Топката Големина:
фудбал конуси
Изведени Серија:
фудбал конуси

Избор на клиент