Q05 Бесплатен превозот топла продажба Велосипедизам Боја рогови Велосипед Handlebar планински велосипед лентата завршува велосипед додатоци

Q05 Бесплатен превозот топла продажба Велосипедизам Боја рогови Велосипед Handlebar планински велосипед лентата завршува велосипед

Достапно за нарачка
DEN 302.40
Достапност:

Доколку имате било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас прво, ве молиме да не се отвори на спор, ви благодариме! Ние ќе се потрудиме да ви помогне откако ја примите вашата e-mail пораки, како што ние живееме во различна временска зона, ќе имаат неколку часа временска разлика, па ве молиме да бидете трпеливи доволно. времето за испорака По успешно плаќање, Ние ќе брод на стоките за вас како е можно поскоро. Ако сакате да ги продаваме нашите производи, ние можеме да испратите производи директно да на вашите клиенти, онолку колку што ќе потврдите адресата е точно! ние не ќе ја покаже било која од нашата продавница информации и цена индикација во пакет. Ве молиме внимателно да ги прочитате деталите за опис на производот, и совети, ако не го разбираат или има какви било информации во врска со производи, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да одговориме на вашите прашања, за да ви помогне да се одржи редот! трговија на големо : Сите предмети во парк, ние може да се направи трговија на големо, повеќе од 10 компјутери може да ви даде трговија на големо цена, ве молиме контактирајте со нас за промет на големо цена.Ви благодариме за разбирањето! 3. За нарачка помала од 5 ДОЛАРИ, без следење на број кои се обезбедени за цел повеќе од 5 ДОЛАРИ, ќе обезбеди следење на број на Кина пост. Инаку ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации.Материјални добра : заменик-Погоден за : планински велосипед / автомобил батеријата / патот велосипед / виткање Спецификации : Погоден калибар 22. Со разликата во мерниот метод, ќе има 1-3cm толеранција во големина (1cm=0.3 kg еден пар Материјал : Алуминиум Боја : Црна како што е прикажано
Внимание : 1. Ве молиме да бидете трпеливи чека за вашиот парцели. Сите производи во нашата продавница не содржи батерии (батеријата може да не бидат испратени) , ве молиме да купат сами. Ако сакате вашиот производ да има логистика следење на број, но вие сте купување на помалку од $ 5, можете да додадете $ 1.2 ММ дијаметар * должина 100 MM за да инсталирате некоја централна локација Тежина : 0. Ние се чека трпеливо! Ве молиме прочитајте совети внимателно пред да се одржи редот. По породувањето, парцели ќе треба безбедносна проверка од страна на Кина царинската, и логистика информации ажурирање обично бидат потребни 5 до 10 дена, ве молиме да бидете трпеливи. Ако купувачот не ја прими стоката пред заштита период, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири заштита период, се додека не добиете парцели. Тоа ќе биде потребно за 10-45 работни дена да повеќето земји и региони, но за тоа ќе бидат различни за секоја земја, и тоа ќе ви го одложи поради неповолните временски услови, како што се случај на виша сила. Ние нудиме различни испорака методи за вашата опција, ве молиме изберете во зависност од вашите потреби, ви благодариме! Разбирањето и довербата е основа за соработка. Ви благодариме и имаат убав ден. Ви благодариме за посетата на нашата продавница, ние ви обезбеди со најискрено услуга, добра среќа и ви благодарам!. Ве молиме контактирајте со нас да ја смените цената пред исплата. Таму би можело да биде малку разлика во боја, бидејќи на компјутер прилагодувања за екранот и фотографија на светлината, физичка точка може да се отстапува од фотографии, тоа е сосема нормално,се надевам, ќе може да се разбере. Повратни информации Доколку не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди коментари.

За производот

is_customized:
Yes
Употреба:
Планински Велосипеди
Тип:
Остатокот Handlebar/TT Handlebar
Материјал:
Алуминиум легура
менгеме дијаметар:
20 - 22.5 mm
Ширина:
300 - 400mm
Компоненти:
лентата завршува
Број На Модел На:
q05

Избор на клиент