100*170cm Свилен микрофибер черги и килими за дома дневна соба Бесплатен Превозот
Новак - 30 %

100*170cm Свилен микрофибер черги и килими за дома дневна соба Бесплатен Превозот

Достапно за нарачка
DEN 2439.84
DEN 1708.00
Достапност:


Опис На Производот
Материјал : Полиестер
Боја : Беж, бела, Сива, Каки,камила, кафе, Трева зелена, зелено Овошје, вино, црвена, Розова, црвена роза, Црвена, црна, виолетова, сина
Големина : 1000mm*1700mm*45mm(39.4 инчен*66.98 инчи)
Измијте Стил : Рака Мие Или Машина за миење Пакет се Вклучени : 1 * Мат
answer : ___________________________ note : Други големини може да се прилагоди
Друга продавница тепих фалат мојата компанија :
Превозот и испорака
ние обезбедуваме бесплатен превозот од кина пост воздух mail,тоа обично трае 10~30 работни дена.Понекогаш за царинска или времето проблем,тоа ќе биде одложен неколку дена. Ако сте итна ве молиме да користите ЕМС DHL ИЛИ FEDEX, но ќе мора да плаќаат дополнителна наплата, Ние ќе бидеме во вашата исплата, во рок од три дена по испорака, ако има било какви празници ќе биде одложен, ние ќе ве информира што, се надевам, ќе може да ги разбере Нашите цената не вклучува даноци, ДДВ, или други скриени трошоци.Да се обезбеди да се плати минимален данок,ние ќе изјави како "подарок", или"примерок" со ниска вредност. АКО имате било какви посебни барања,ве молиме оставете ни белешки во ред
Се врати и гаранција
Ние ви гарантираме нула ризик шопинг Ако не сте задоволни со стоката, ние може да се вратат или размена во рок од 7 дена ќе ја прими стоката, но мора да ги сноси товар и назад, ние ќе се реши на вашето барање, што е можно поскоро
Повратни информации и контакт, Ако се чувствувате најдобро со нас производи и услуги ,ве молиме да ни даде 5 ѕвезди,ви благодарам многу. Кога ќе го добиете производот, ако се чувствувате имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас прво наместо директен коментари, што ќе обезбеди ефективно решение. Бидејќи добар евалуација се многу важни за нас, се надеваме дека може да се разбере,ви благодарам многу што може да ни се јавите со трговија со апликации,е-пошта или оставете порака онлајн, Ние ќе ви одговори веднаш штом ќе може да се,ви благодарам!

За производот

Големина:
100x170cm
Употреба:
Кат,Врата
Стил:
Европа
дизајн:
Kilim
Спецификација:
100x170
Шаблон Тип:
Цврста
Возрасна Група:
Возрасни лица
Број На Модел На:
160713001
Примена:
дневна соба
Материјал:
Велур
Примена:
Соба
Техника:
Не-ткаени Текстилни
Функција:
Против Пролизгување
Тепих Продажба:
Заврши Тепих (парче)
Шема:
Други

Избор на клиент