fundo da foto fotografia fundo Дете Позадина Фотографија Божиќ Фотографи Подароци И Новогодишни Елки Оркестарот Винил Платно
Новак - 20 %

fundo da foto fotografia fundo Дете Позадина Фотографија Божиќ Фотографи Подароци И Новогодишни Елки Оркестарот Винил Платно

Достапно за нарачка
DEN 959.52
DEN 768.00
Достапност:

Објектот карактеристики : Компјутерот печатен за реализам, повеќе вечен. Фотографиите изгледаат како модел е всушност таму. Може да биде обвиткан или обесени лесно, мала тежина и лесен за ракување. Совршен за студио, клуб, настан или насловна фотографија. Одлична боја третман и реални детали. Сосема нов, разновиден позадина и е дело на уметноста. Answer : ___________________________ Note : Оваа ставка е сценско сосема нов компјутер печатени позадина. Светлината е доволно да не биде кавга, но сепак доволно издржливи за да трае и одам на работа, право! Тоа може да биде обвиткан или обесени директно лесно! Тоа е одлична за сите видови на фотографијата : семејство, деца, средношколци, bridals, модели, или дури и комерцијални работи.
Внимание : имаме 10x16ft,10x20ft,13x20ft,10x13ft, 10x10ft,8x8ft, 5x7ft,5x5ft и други големини за овој стил, Ако ти треба тоа, ве молиме контактирајте со нас за повеќе детали

За производот

Големина (мм):
150x150cm, 150x200cm, 250x250cm, 200x300cm, 300x300cm
Пакет:
Yes
Тип:
Спреј Насликани
Бренд Име:
KIFIERG
Број На Модел На:
ST-128
Стил:
божиќ позадина
Материјал:
Винил
Големина:
Различни големини да се избере
детали:
Само Содржината фотографија Позадина(s)
се применуваат:
Фото Студио,Фотографии,Фотографии Backdrops
Слика Содржина :
Било Содржина На Фотографија
Карактер:
Новороденче,Деца Фотографии,Свадба Фотографии,Фотографот
Тема:
Свадба/Деца
Печатени Начин :
Дигитални Печатени,Рачно Насликани Позадина
KEYWORD1:
божиќ фото позадина
KEYWORD2:
Фото Позадина
Известување:
Производот без заграда или ничија

Избор на клиент