20pcs szomk добра qualtity пластични домување куќиште проектот куќиште инструмент за домување случај кутијата за контрола 82*52*35mm

20pcs szomk добра qualtity пластични домување куќиште проектот куќиште инструмент за домување случај кутијата за контрола 82*52*35mm

Достапно за нарачка
DEN 864.00
Достапност:

20pcs szomk добра qualtity пластични домување куќиште проектот куќиште инструмент за домување случај кутијата за контрола 82*52*35mm
1, Itmes : ABS мрежа куќишта
2, боја : светло сива боја
3, големина : 82*52x36mm 4, Материјал : ABS пластика 5, Тежина : 125g
Други сопствени услуги
1, промена алуминиум должина
2, промена на бојата на нашите кутии
3, производ полирање
4, боени
5, брусен масло
6, кроени
7, lasder гравирање
8, ПВЦ етикетата
9, Акрилик плоча
10, свила екран печатење
11, направи налепница
12, силика гел рабови
13, sandblasting
14, жица цртање
15, UV заштита Внимание : Ние обезбеди 1/4/10 парчиња за оваа точка.Можете да пребарувате за други парчиња со пишување на големина : 145*90 во нашата продавница. : ) За повеќе парчиња или други количина, ве молам дозволете ми да знам. Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас. Ве молиме контактирајте со нас преку контакт информации го оставам јас мојата продавница е банер. Ви благодариме. Ние сме спремни да го реши секој проблем ви се исполнат. : ) Мојот skype е Луси-Жу
превозот
1. Предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена откако ќе се потврди на вашата исплата.
2. Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 1-2 дена;
инаку, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека
тоа е точно.
3. Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на пратката
метод. Нормално, тоа трае 7-20 дена за пристигнување со авион Пошта, и се
3-10 дена од Express.
4. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во
царинење. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот
точка на време. Ако не примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас,
и тогаш јас ќе им помогне да ги пратите на тоа.
5.ние ќе прогласи пониска сметка за купувачот јасно.кога купувачот мора барање на
се изјасни,pls забелешка во ред.ви благодариме
Политика На Враќање
Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза.
Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе се ставени
вашата цел.
Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот
производот.Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот.
Повратни информации
1. Ве молиме да го потврдите приемот на производи по што ги доби.
2. Ако имате било какви прашања за производите што сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас во
време и ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите и да бидете задоволни.
3. Ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек.
Добредојдовте да контактирате со нас за повеќе детали и каталози од екструдиран
алуминиумско куќиште , вашето пребарување сигурно ќе добиете брз одговор во 24
часа!
Ви благодариме за вашето време! Добредојдовте да ја посетите повторно!

За производот

Број На Модел На:
АК-W-04
кориснички MOQ:
30pcs
Кориснички Услуги:
исечок,silkscreen,боја,налепница,ласерско гравирање,Акрилик плоча,labe
Материјал:
пластични случај
Тип:
проектот кутија соларен контролер школка инструмент кутија
снабдувач:
SZOMK електроника куќиште производство
Број На Модел На :
АК-W-04
Место на Потекло :
Guangdong Кина (Копно)
Надворешни Димензии:
82*52*35mm

Избор на клиент