Жените Вистинска Кожа Oxfords Мода Круг Пети Чипка Рамен Оксфорд Чевли За Жени Гроздобер Кравја Кожа Англија Жените Oxfords
Новак - 49 %

Жените Вистинска Кожа Oxfords Мода Круг Пети Чипка Рамен Оксфорд Чевли За Жени Гроздобер Кравја Кожа Англија Жените Oxfords

Достапно за нарачка
DEN 2042.40
DEN 1042.00
Достапност:


Големина Совети : - Ниту НИ Големина или ЕУ Големина се базира на нозете должина, па вие само треба точно да се измери долги нозе, а потоа се однесуваат на големината на табелата за да се избере правилната големина. - Точно мерење на нозе должина е многу важно, нашата компанија е во ЕУ size(Големина на етикетата) и нога должина како стандард. - Единствена должина > insole должина > метри должина Жените Вистинска Кожа Oxfords Мода Круг Пети Чипка Рамен Оксфорд Чевли За Жени Гроздобер Кравја Кожа Англија Жените Oxfords
Совети Боја разлика може да биде предизвикана од различни монитори,светла и други фактори.Ве молиме да се разбере.
Забелешка : Обично,цел доаѓа без чевли кутија,само еден пар на чевли.Но, ако ви треба кутија,ве молиме контактирајте со нас да incerase цена.Чевлите кутија вредности US$5.

За производот

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 9
Тип На Објект:
Станови
Одделот За Името:
Возрасни
Обвивка Материјал:
PU
Број На Модел На:
ЖЕНИТЕ OXFORDS BK160731-7
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Повод:
Повик
Insole Материјал:
PU
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Чипка-Up
Пети Форма:
Круг Пети
Бренд Име:
Д Најт
Outsole Материјал:
Гума
Станови Тип:
Oxfords
Горниот Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Сезоната:
Пролет/Есен
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Платформа Висина:
0-3cm
Со Платформи:
No
Горниот Материјал:
Крава Сплит
Декорација:
Обична
Кожа Стил:
Мека Кожа
Пол:
Жените
Вулканизирана Чевли:
No

Избор на клиент