PartsRapido 2015
Новак - 19 %

PartsRapido 2015

Достапно за нарачка
DEN 4800.00
DEN 3888.00
Достапност:


Програма fordaf RAPIDO содржи целосна информација за сите серии на камиони fordaf, од 70 години, а исто така и информации за оските и за суспензија на заградата на приколки
Шасија
Предна Оска
Задната Оска
Моторот
Моторот Auxiliaries
Моторот Инсталација
Помошни Делови
Пренос
Управниот Опрема
Кабината
Сопирачки Систем
Електричен Систем
Други главни карактеристики :
Safety Data Sheet
Инструкции За Инсталација
Возилото ID Картички
Rapido Комерцијални
Печатење прашања
Делови Билтени
Додатоци
Assortments
Регионот : Сите региони Јазици : англиски, шпански, германски, француски оперативен СИСТЕМ : VISTA, Win7 x32, Win98, Windows 8 x32, Win Japan, Win NT, Win XP Количество на CD : 1 DL DVD Датум на ажурирање : 9/2015

За производот

моќност:
1
Објектот Висина:
1inch
Бренд Име:
SattvDiag
Напон:
1
Име На Модел:
делови каталог
Објектот Ширина:
1inch
Хардвер Верзија:
1
Верзија На Софтвер:
1
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CC
Специјални Функции:
Bluetooth
Објектот Должина:
1inch
Тип На Објект:
Софтвер
Материјал Тип:
1
Објектот Тежина:
1kg

Избор на клиент