Американската CVPL-100/200 ПРОГРЕСИВНА плоштадот круг на 7 малку висока температура отпорни механички мувла counter

Американската CVPL-100/200 ПРОГРЕСИВНА плоштадот круг на 7 малку висока температура отпорни механички мувла counter

Достапно за нарачка
DEN 422.40
Достапност:


Бренд : ПРОГРЕСИВНА тип : механички CVPL-200 (CVPL-18, CVPL-100) потекло : сад карактеристики : не е нула, користете : за пластични садови се избројат, прецизни мувла може да поставите број сто проценти, одржување

За производот

боја:
плоштад X1PCS, кружни X1PCS
Тип:
Други

Избор на клиент