300pcs Месинг BAU15S Светилка Основи Еден Контакт Бајонет Форумот
Новак - 22 %

300pcs Месинг BAU15S Светилка Основи Еден Контакт Бајонет Форумот

Достапно за нарачка
DEN 4319.52
DEN 3369.00
Достапност:


За производот

боја:
Сребро.
База Тип:
Б15
Тип На Објект:
Светилка Основи
сертификација:
CQC,CCC,CE,RoHS
Карактеристики:
Добар квалитет
Гаранција:
3Years
Број На Модел На:
na
База Материјал:
Дувачкиот
боја:
Сребро.
Модел:
BAU15S

Избор на клиент