Електронски дигитални температура hygrometer, стаклена аквариум внатрешна температура и влажност метар, бесплатен превозот
Новак - 55 %

Електронски дигитални температура hygrometer, стаклена аквариум внатрешна температура и влажност метар, бесплатен превозот

Достапно за нарачка
DEN 945.60
DEN 426.00
Достапност:


Карактеристики на производот :
1 : внатрешна термометар, дома удобност Икона
2 : дневна висока / ниска влажност, влага тренд стрела, секојдневно висока / ниска температура
3 : комбинација на температурата и влажноста на воздухот, со големи, лесни за читање на екранот
4 : автоматско прилагодување на осветленоста на боја на екран
5 : глас се префрлите
6 : Метеоролошка Станица
7 : недела, датум, часовник со аларм
Спецификација на производот
1 : температура опсег : 0 ~ 50 C
2 : температура точност : + / - 1 C
3 : влажност опсег : 10, 99%
4 : влажност точност : + 5%
5 : големина : 92x92x50mm
6 : напојување : 2x AAA (не се вклучени)
7 : часа 12 / 24 опции
1. Нормално, тоа ќе потрае 7-22 работни дена пристигне(Саб. Повратни информации е многу важно,ние се надеваме дека ти може да ни се јавите веднаш пред да ни даде неутрални или негативни повратни информации,така што можеме да се обидеме потрудиме да се направи сте задоволни.
Повратни информации
1. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите. & Јавен празник исклучени.
Превозот
1. Ако поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се потрудиме да го реши тоа. или, можете да изберете да имате замена. & Сонцето. & Јавен празник исклучени. Кога ќе го примите објект и задоволни со производот, ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 бодови НСД, ние ќе бидат високо ценети. Ако сте го добиле погрешен, оштетени, неисправни, или објектот не како што е опишано, ве молиме контактирајте со нас за делумно/целосно враќање на средствата или замена на нашите трошоци.
Гаранција
1.Ве молиме пополнете ги заврши примачот име & испорака адреса & контакт информации. Негативен фидбек не може да ги реши сите проблеми, ако не знаеме прашање.
Се врати и враќање
1. Пријателски ве советуваме да се обрне наскоро, така што можеме да се организираме на пратка што е можно поскоро. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Даноци и наплати не се вклучени во точка цена или превозот надомест. Предмети генерално се испраќаат надвор со 1-3 работен ден по вашата исплата е расчисти (Саб. Ако враќа за квалитетот на производот проблеми,ние ќе рефундирање на вашите целосна победа понудата износ, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, по двете Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Од друга страна,вашата повратна информација може да се користи како шопинг-референци на други купувачи. Ние прифаќаме Alipay. Нашата цел е задоволството на клиентите. овие трошоци се купувачот одговорност. Answer : ___________________________ Note : Ние се надеваме дека тоа ќе пристигне на време, но бидејќи ова е меѓународен испорака, превозот време ќе биде многу се надеваа на логистичка компанија и локално време, царинската/давачки, поштарина, се надевам дека ќе разбирање. Ако не можете да се исходот веднаш по завршувањето на аукцијата завршува,ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно плаќање. Добиете производ во рок од 7 дена, ние ќе бидеме среќни да се разменат или наплата за вас, додека сите оригинално пакување и додатоци во оригиналната состојба. & Сонцето. Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање. Во светот Превозот(Освен некои земји). Ние ќе ги пратите на испорака информации и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.

За производот

боја:
Црна
Тип:
Домаќинство Термометри
Број На Модел На:
TKT-002D
Термометар Тип:
Дигитални
Бренд Име:
CHOICEOWN
Материјал:
Пластични
Термометар Употреба:
Внатрешна и Надворешна Термометар

Избор на клиент