2 ПАРЧИЊА/многу 120mm*120mm L-Квадрат Стегање Плоштади 90 степени Десен Агол на Држачот за Владетел Машини Алатки
Новак - 30 %

2 ПАРЧИЊА/многу 120mm*120mm L-Квадрат Стегање Плоштади 90 степени Десен Агол на Држачот за Владетел Машини Алатки

Достапно за нарачка
DEN 3153.12
DEN 2207.00
Достапност:


Добредојдовте на нашата продавница
Ако купите 2 многу или повеќе еднаш време,ќе добиете 3% попуст;
На повеќе ќе ги купите,толку повеќе попуст ќе победи O(∩_∩) O~
ТОПЛА 2 ПАРЧИЊА/многу 120mm*120mm L-Квадрат Стегање Плоштади 90 степени Десен Агол на Држачот за Владетел Машини Алатки KF809
Совршен за squaring до полица кабинети. Одржување совршен квадрат додека монтажа рамки, кабинети, или само за било кутија!
Боја : Црвена
Материјал : Алуминиум Легура(6061-T6)
Третман : Елоксирани
Големина : 120mm x 120mm x 16mm
Пакетот Вклучува :
2 ПАРЧИЊА Плоштадот Прстиња (Нема други Додатоци)

Плаќање
Ние го прифатат плаќање преку Bookers,Запад Унија,Кредитна Картичка,Qiwi Паричник,Банкарски Трансфер. Поддршка Aliexpress Зачувам.
Меѓународни купувачиве МОЛИМЕ ВНИМАТЕЛНО ЗАБЕЛЕШКА :
а) Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или такси превозот.Овие трошоци се на купувачот одговорност.
б) ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.
Испорака
Ние ќе ги испрати вашите нарачки во 1-5 дена (во зависност од вашата цел е количество) по уплатата.
Политика На Враќање
Answer : ___________________________ Note : Мажите направени дефекти не се гарантира,како што се на штета по употребата,оштетувања од вода и така натаму. Ако не сте задоволни со нашата објект,ќе има 14 дена за да контактирате со нас кога го добиле.Ако тоа е повеќе од 14 дена,тоа се смета како се користи и ние не ги издава сите наплата или замена. Ако во 14 дена,може да се врати или размена. Враќање на предмети за нас со следење на број,Ние ќе рефундирање на дека по приемот на објектот во првобитната состојба ( но НЕ го вклучува превозот цената што ја платиле за објект ), или може да имате замена.
Враќање такси превозот треба да се плати од страна на купувачот.
За нас, и Ние сме професионални низ целиот свет трговија на големо друштво.Висок квалитет на производот,разумни цени,одличен услугата на купувачи и сигурен кредитна стои е нашата начело. : )
Ви благодариме за вашата посета и добредојде назад.^_^

За производот

Број На Модел На:
KF809 Стегање Плоштад
Бренд Име:
OuXinDiLong
Тип:
Рака Алатка Делови
is_customized:
Yes

Избор на клиент