beibehang Обичај Mural Позадина 3D Стерео Европската Дневна Соба Троседот Позадина Ѕид Хартија Модерен Минималистички Спалната соба Позадина
Новак - 49 %

beibehang Обичај Mural Позадина 3D Стерео Европската Дневна Соба Троседот Позадина Ѕид Хартија Модерен Минималистички Спалната

Достапно за нарачка
DEN 1440.00
DEN 734.00
Достапност:

· Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. · Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Тоа треба адхезивна паста ПРАШАЊА и одговори : Како да се Цел големината на главната слика? Вие треба да ѕид големина. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. 3 : Пополнете ги деталите . Ние ќе ви даде се пресмета на правилен редослед количина и цената на најчесто поставувани ПРАШАЊА : купувачи наредено да ја напуштат.
Обичај ѕид виси позадина материјал(не кат сопствена позадина) : Сите наши ѕидови. Со иста позадина ролни. Купувачот ќе добие соодветната големина Количина : 1 = 1 s quare метар = 140cm (W) x 70cm (H) (4'3 "x 2'3") ft Количина : 2 = 2 s quare метар = 200cm (W) x 100cm (H) (6'5 "x 3'2") ft Количина : 3 = 3 s quare метар = 208cm (W) x 146cm (H) (6'8 "x 4'8") ft Количина : 4 = 4 s quare метар = 200cm (W) x 200cm (H) (6'5" x 6'5 ") ft Количина : 5 = 5 s quare метар = 250cm (W) x 200cm (H) (7'6 " x6'5 ") ft Количина : 6 = 6 s quare метар = 300cm (W) x 200cm (H) (9'8" x 6'5 ") ft Количина : 7 =7 s quare метар = 300cm (W) x 250cm (H) (9'8 "x 8'2") ft Количина : 8 =8 s quare метар = 400cm (W) x 200cm (H) (13'6 "x 6'5") ft Количина : 9 =9 s quare метар = 350cm (W) x 260cm (H) (11'4 "x 8'7") ft Количина : 10 = 10 s quare метар = 360cm (W) x 280cm (H) (11'8 "x 9'2") ft Количина : 12 =12 s quare метар = 400cm (W) x 300cm (H) (13'6 "x 9'8") ft Количина : 16 =16 s quare метар = 500cm (W) x 320cm (H) (16'4 "x 10'5") ft
Други големина . Други Политики : · Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. што да направам? Ние ќе се чека за купувачи од 24 часа. Плаќање : · Ние го прифаќаме alipay тука. Не ѕидот налепници.
Купувачот мора да ги прочитате :
mural позадина цена : $ / метар квадратен. Mural позадина.на OK Ширина x висина = квадратни метри (квадратни метри) 1 квадратен метар=10. Купувачот цел различна количина. Не големина информации.

За производот

Димензии:
1m2
Функција:
Водоотпорен,Огноотпорни,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Употреба:
Студија
Материјал:
Дрво влакна позадина
is_customized:
Yes
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Површински Третман:
Печатени
Стил:
Класичен
Тип:
Хартиените Тапети
Бренд Име:
beibehang
Број На Модел На:
LAN123
Шема:
Персоналните Прилагодување
Тип:
Не-плетени
is_customized:
Yes

Избор на клиент