Креативни Moustache Лак bunting Свадба, роденден на бебето туш фотографија реквизити Банер Декорација Виси Garlands
Новак - 25 %

Креативни Moustache Лак bunting Свадба, роденден на бебето туш фотографија реквизити Банер Декорација Виси Garlands

Достапно за нарачка
DEN 146.40
DEN 110.00
Достапност:


Moustaches и Лакови Банер Материјал : Картон Боја : како на сликата. Големина : Moustaches : 3*8.5 cm Лакови : 3*6.5 см Пакет се вклучени : 8pcs Moustaches , 8pcs Лакови со 3m Бело јаже, Тоа Може да се Користи За Многу Настани, Свадба,Бебе Шоу,Роденден,Забава Или За Домашна Декорација. Напомена : 1.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 2.Боите може да имаат различни како разлика екранот,pls се разбере

За производот

Производ Класификација:
Streamers
Повод:
Роденден,Забава,Свадба & Ангажман
is_customized:
Yes
Материјал:
Картон
Број На Модел На:
072
Бренд Име:
DONYAMY

Избор на клиент