Оригиналниот GM8800A Преносни Рачен Запалива Истекување на Гас метан гас пропан тестер метар аларм LNG ЛПГ Детектор
Новак - 20 %

Оригиналниот GM8800A Преносни Рачен Запалива Истекување на Гас метан гас пропан тестер метар аларм LNG ЛПГ Детектор

Достапно за нарачка
DEN 1955.04
DEN 1564.00
Достапност:


Оригиналниот GM8800 A Преносни Рачен Запалива Истекување на Гас метан гас пропан тестер метар аларм LNG ЛПГ Детектор
Ве молиме Забелешка : Не се вклучени батеријата и Не се вклучени боја кутија
Пакет листата :
1*Запалива Гас детектор GM8800 A
1*торба Торбичка
1*англиски упатство
1. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Сите нарачки ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по имаме успешно примено вашето плаќање.
3. Ние нудиме редовни Пост Воздух Mail и да се постави бесплатен превозот методи.
4. Бидејќи трговијата се транснационални, како и воздухопловната е најевтиниот превозот метод, тоа ќе биде потребно долго време за испорака. Ако не сакате да се чека толку долго време, ве молиме изберете ја Изразат и да ја плати таксата.
5. Ние не сме одговорни за вашите Царина.
1. Ако предмети се наоѓаат во лоша состојба кога се примени, ве молиме контактирајте со нас слободно. Ние може да се вратат парите или да се препратат на нови една за вас.
2. Ако не сте задоволни со производот, бидејќи на личен избор, може да се врати кај нас во рок од 7 дена. Вие треба да се обрне на товар.
3.Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
1.12 месеци гаранција
2.Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објект или со квалитет проблем,ве молиме контактирајте со нас,ние може да понуди враќање или ја гаранција но, ве молам да понуди докази за да се покаже проблемот активно.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.

За производот

Бренд Име:
OUTEST
DIY Материјали:
Електрични
Со LCD Екран Или Не:
No
Број На Модел На:
GM8800A
Гас Тип:
запалива гас
Гас Тип:
Метан гас Запалива
Чувствителност:
50 ppm
Објектот:
Гас детектор на истекување
Алармот граница:
10% LEL
Континуираното работно време:
18hours
Работна температура:
0-52C
Џек за слушалки:
Yes
Со Моќ светлина и аларм светлина:
Yes
Батеријата:
1.5 V*3 LR14(не се вклучени)
Апликацијата поле :
Запалива Гас/Отровни

Избор на клиент