1PCS Топла Розова Сомот Прстен, Обетки Екранот Накит Случај Организаторот Cufflinks Екранот Кутија за Чување Носителот Организатор H0161

1PCS Топла Розова Сомот Прстен, Обетки Екранот Накит Случај Организаторот Cufflinks Екранот Кутија за Чување Носителот Организатор

Достапно за нарачка
DEN 763.20
Достапност:

Налепница Lables Ѓердан Картичка Earring Картичка Хартија Кутии Хартија Кутии Налепници Lables Earring Кутии Хривнија Кутии Сомот Кутии На Пластични Кеси Ziplock Кеси Ziplock Кеси
За руската клиент , ќе треба да даде ни го вашето ЦЕЛОСНО ИМЕ и презиме и ДЕТАЛНИ АДРЕСА , ако не ,пратката ќе биде испратена назад .
Објектот Количина
1 PCS/МНОГУ
Точка Бр.
H0161
Објектот Материјали
Сомот
Објектот Околу Големина
23*14.5*3cm
Боја
Жешка Розова
Објектот Useage
Одговара Накит Кутии, Прстен кутии,earring кутии.Пакување
кутии,Подарок кутии. Белешки : ве молиме проверете ја големината пред да ја купите , ве молиме да не слика со себе и јасно види на опис,може да се избегне проблеми . јас не сакате да ја видите лоши коментари (за големината)итн. ако имате било какви прашања , ве молиме контактирајте со нас ,ви благодариме!
1 PCS Топла Розова Сомот Прстен, Обетки Екранот Накит Случај Организаторот Cufflinks Екранот Кутија за Чување Носителот Организатор H0161
Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, можеби слика може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
добредојдовте во мојата продавница
1. Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас .Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот. Во исто време, можете да фотографирате и испратете ја на нас, ние ќе го реши проблемот за вас во прв пат. 2. Ако сакате да го користите други превозот адреса, ве молиме контактирајте со нас. 3. Понекогаш ние ќе ви ја испратиме стоката со DHL ИЛИ FEDEX за слободен за некои земји, ако цел е над 100(Ако пратката е голем волумен ,ние не може да се направи ) 4. Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци,царински и други давачки во текот на превозот! Сите предмети треба да се испраќаат до Aliexpress потврдена адреса, ве молиме проверете внимателно пред да го поставите цел ,ви благодариме !
1. Повеќето од нашите пакети кои се испраќаат по пошта ВОЗДУХ MAIL во рок од 3 работни ден на по добиеме вашата уплата. 2. Во нормално ние ќе ја испрати на пратката од страна на E-пакет на САД,тоа ќе потрае околу 7-20days за изведување. 3. Кина Пост Воздухопловната Пратката нормално зема во 15-90 работни дена да пристигнат. Точно испорака дена да варира во зависност од различни земји. Понекогаш потрае малку подолго , Поради Локалните испраќање или други причини.Тоа може да оди повеќе од 20 дена ,ви благодариме за вашето разбирање. 1 PCS Топла Розова Сомот Прстен, Обетки Екранот Накит Случај Организаторот Cufflinks Екранот Кутија за Чување Носителот Организатор H0161

За производот

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Материјал:
Ткаенини
Накит Пакување & Display Type:
Случаи & Прикажува
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Должина:
23cm
Објектот Тежина:
300g
Објектот Ширина:
14.5cm
Производ Карактеристики:
накит, кутии и пакување
Објектот Висина:
3cm
Број На Модел На:
H0161
Надворешен Дијаметар Големина:
23x14.5x3cm
боја:
Жешка Розова
Материјал:
Сомот
користат за:
Накит Пакување Кутија Сет , Накит Се Прикаже Случај Сомот
Стил:
Накит Екранот Кутија Сомот ,Накит, Кутии И Пакување Сомот
Тип:
Накит, Кутии И Пакувања , Црна Кутија За Пакување
Повод:
Накит Црна Кутија ,Кутија За Накит Организаторот За Rngs
Употреба:
Накит Случај Кутија Црна , Накит Случај Организаторот
Моден:
Накит, Кутии И Пакувања , Накит Црна Кутија За Пакување
Пердув:
Црна Pendant Накит Екранот Кутија Jwelry Кутии

Избор на клиент