1 Сет(9PCs) Алуминиумски Капчиња Кука Плетење Игли За Loom Алатка Бенд DIY 15cm долго (Кука Големина 2.0 mm до 6.0 mm) CP0877
Новак - 5 %

1 Сет(9PCs) Алуминиумски Капчиња Кука Плетење Игли За Loom Алатка Бенд DIY 15cm долго (Кука Големина 2.0 mm до 6.0 mm) CP0877

Достапно за нарачка
DEN 330.72
DEN 314.00
Достапност:


1 Сет(9 PCs) Алуминиумски Капчиња Кука Плетење Игли За Loom Алатка Бенд DIY 15cm долго (Кука Големина 2.0 mm до 6.0 mm) CP0877
Материјал
Дрвени
Големина
Прибл : 15cm
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја
Мешани
Количина
Ќе добиете 1set на овој објект во листата цена
Дел Бр.
MT0877
Имајте на ум.

За производот

Тип:
Капчиња Кука
Материјал:
Алуминиум
Употреба:
рака за шиење
Број На Модел На:
CP0877
Употреба:
рака шиење или било која друга несоодветна рачно изработени
промет на големо и промет на мало со:
Трговија на големо
Состојба:
Бренд Нови Најпопуларните бои
квалитет:
Врвот
боја:
мешани
is_customized:
Yes

Избор на клиент