100pcs/многу kraft перница кутија 9x6.5x2.4cm Накит kraft Хартија Подарок Пакување/ Прстен/Earing кутии свадба корист на партијата бонбони подарок кутија

100pcs/многу kraft перница кутија 9x6.5x2.4cm Накит kraft Хартија Подарок Пакување/ Прстен/Earing кутии свадба корист на партијата

Достапно за нарачка
DEN 1680.00
Достапност:


100pcs kraft перница кутија 9*6.5*2.4 cm Накит Перница Хартија Кутија/Подарок Packaging Boxes
ГОЛЕМИНА на : 9*6.5*2.4 cm ( 3.51 "* 2.535 "* 0.936 ", 1 cm= 0.39 инчи)
станот големина : 11.5*7cm
Материјал : kraft хартија, картон , Бела боја
5g по парче, оптоварување 6 бонбони
Количина : 100pcs/многу( само продаде кутија немаат никакви додатоци )
Опис : Можете да ја користите оваа кутија да се спакуваат подарок ,торта и модни накит и така натаму
Плаќање
Ние accpet Alipay, кои се заштитени со Зачувам.
Ве молиме љубезно се направи исплата во рок од 3 дена откако ќе купување на објектот.
И ако имате било какви прашања,ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате!
Превозот
Ние брод предмети преку Кина Пост Воздух Aail,Хонгконг Пост Воздух Mail,EMS,DHL,UPS-от,Aramex, Citylink итн.
Превозникот Име :
Кина Пост Воздух Mail
DHL
UPS-от
Aramex
Проценето Време : (во работни денови)
15-45
5-7
5-7
9-12
Пред да се направи нарачката,почитувани,pls ве молиме контактирајте со нас, прво,Понекогаш превозот цена на нашата продавница не е конечната цена,tks однапред!
Ние нема't биде одговорен за вашиот локален обичај бесплатно,Но ние ќе се обидеме потрудиме да се стави ниска цена на фактурата да ја намали вашата локална сопствени трошоци.
Се враќа
Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза.
Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе го стави вашиот налог.
Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот.
Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме љубезно остави позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата предмети и нашите услуги.Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и provid вас со најдобрите услуги на клиентите.

За производот

Број На Модел На:
W
Материјал:
Картон
Тип:
Настан & Партија Материјали
Големина:
боја:
Браун
Употреба:
свадба партија бонбони пакување
shippment, испорачување:
ние ги испратите по станот, ве молиме да ме праша ако не можете да знаете колку пати ви благодариме

Избор на клиент