Premintehdw Фрлија Алуминиум 90 Степени Агол Поврзување Стеги Стеги Машини За Стакло Fishbowl Измислица Двојно Рачки

Premintehdw Фрлија Алуминиум 90 Степени Агол Поврзување Стеги Стеги Машини За Стакло Fishbowl Измислица Двојно Рачки

Достапно за нарачка
DEN 1704.00
Достапност:


Добредојдовте да ја посетите нашата продавница, Нашиот бренд "Premintehdw" значи "Премиум Интегритет Хардвер",
Ние сме биле вклучени во cabinetry индустрија&hardwares дистрибуција за повеќе од 15 години
Добредојде на сите прашања од вас, и Ние ќе го чувам секоја шанса клиенти се даде.
Данок : Секој можен данок ќе биде на клиентите трошок, доколку нема посебни совети од клиентите,
ние ќе ви покаже подарок(ако мора да се спомене) и помала вредност

За производот

Структура:
Агол Стеги
Број На Модел На:
Нови
Употреба:
Тешки
Материјал:
Алуминиум
DIY Материјали:
Дрво
Бренд Име:
Premintehdw
is_customized:
Yes
Standard or Nonstandard:
Стандард

Избор на клиент